У Коломиї з'явився перший кишеньковий парк

Новини Коломийщини Сьогодні

У Коломиї з'явився перший кишеньковий парк. Новий громадський простір облаштували на вулиці Шевченка неподалік відділу поліції. Донедавна ця територія була лише транзитною зоною для пішоходів, а сьогодні перетворилася на затишний куточок для відпочинку. Більше про нову локацію, а також – де ще у Коломиї найближчим часом з'являться кишенькові парки - розкажемо у сюжеті.

Читайте також