Пряма трансляція
Повідомте нас про важливе

Умови використання

Приймаючи умови використання, Ви берете на себе зобов'язання:
  1. не розміщувати матеріали, а також посилання на матеріали, які містять наклеп; ганьблять честь, гідність та ділову репутацію третіх осіб; містять образи на адресу третіх осіб; порушують авторські та інші немайнові права; пропагують ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, релігійною та іншими ознаками; містять інформацію, розповсюдження якої суперечить законодавству України.
  2. не використовувати даний ресурс (http://ntktv.ua) для розміщення не дозволеної Адміністрацією рекламної інформації, спаму, списків адрес електронної пошти, схем "пірамід", мережевого маркетингу (MLM), систем інтернет-заробітку та e-mail бізнесів, "листів щастя", тощо, а також посилань, що містять вищевказану інформацію.
  3. не розміщувати матеріали, а також посилання на матеріали, що містять віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для зміни функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного обладнання, збору персональної інформації про користувачів, отримання несанкціонованого доступу до ресурсів в інтернеті.
  4. не видавати себе за іншого користувача або представника організації та/або співтовариства без достатніх на це прав, в тому числі за співробітників Адміністрації, за модераторів форумів і т.д.
  5. використовувати даний ресурс (http://ntktv.ua) виключно за допомогою засобів, що надає Адміністрація (зокрема, через веб-інтерфейс); не використовувати програмні інструменти, які можуть створити надлишкове навантаження або спричинити збої в роботі сайту.


Окрім того:
інформація, ілюстрації, текст та зображення (надалі - "Вміст") даного ресурсу (http://ntktv.ua) захищається авторським правом. Ви можете отримати доступ до вмісту тільки в пізнавальних цілях. Ви не можете змінювати Вміст для будь-який цілей, хіба що з письмового дозволу. Крім вищесказаного забороняється репродукція, перевидання, публікація, передача й розподілення Вмісту даного ресурсу.

Ви можете друкувати Вміст сайту тільки в пізнавальних цілях. Також в усіх копіях необхідно вказувати права автора оригінального вмісту.

Будь-яке програмне забезпечення завантаженням чи іншим шляхом доступне на сайті також під захистом авторського права.

Даний ресурс (http://ntktv.ua) містить посилання на сайти, за які не відповідає адміністрація цього сайту. Вся відповідальність за Вміст сайтів, на які посилається цей сайт лежить на їх адміністрації.