Про канал

Телерадіокомпанія «Нове Телебачення Краю» працює в інформаційному просторі Прикарпаття з 2002 року. Це єдине телебачення Коломиї та Коломийського району. З моменту заснування та донині канал очолює директор Дем’янюк Василь Михайлович, головний редактор Приходько Тамара Михайлівна, керівник рекламного відділу Черних Оксана Іванівна.

Наші рейтинги

Авторські проекти журналістів телекомпанії НТК нагороджені дипломами різноманітних конкурсів. Щодня аудиторія каналу має змогу дізнатися про найважливіші та найцікавіші події, які трапилися у Коломиї та Коломийському районі у випуску новин «Події дня» та «Події тижня».

Нашi програми

Наразі в програмній мережі каналу передбачені щоденні новини, прямі ефіри з публічними людьми, більше 10 авторських програм різноманітної тематики від серйозних аналітичних до веселих розважальних. Щонеділі у програмі «Місто Кола — спадок предків» краєзнавець та журналіст Василь Нагірний знайомить краян з історією Коломиї, її видатними людьми, архітектурними та історичними пам’ятками, а в програмі «Червоної Русі підкова золота» розповідає про найцікавіші споруди чи місцини Західної України. Проблеми міста Коломиї аналізує Надія Ніплюхіна в авторській програмі «Коломийські реалії». Мандрує Європою та світом, вишукуючи цікавинки, Богдан Малецький та його програма «Не чекали», а з творчими персонами краю - письменниками, поетами, художниками та музикантами глядачів знайомлять автори програми «Палітра» Юлія Струк та Мар’яна Мацьків. Про здоров’я аудиторії дбає програма «Формула здоров'я» і її автор Тетяна Буграк, а про їх красу та добробут програма «Люби себе» з Ксенією Гаращук. Щодня в ефір НТК виходить програма привітань «Музичний сюрприз», «Погода» та чимало інших проектів.

Наша аудиторiя

Телеканал «НТК» за соціологічними дослідженнями має велику постійну аудиторію, яка особливо любить переглядати новини та вітання. Потенційна аудиторія каналу 150 тисяч осіб. Це люди різних вікових груп, адже програмна концепція каналу передбачає актуальні, аналітичні програми для дорослих, розважальні та пізнавальні для дітей і підлітків!

Реклама, розміщена на телеканалі НТК та на сайті http://ntktv.ua, завжди ефективно впливає на розвиток бізнесу. В цьому переконані клієнти - підприємці міста та району. Ми готові до співпраці та нових досягнень. Телеканал НТК завжди разом з вами!

Структура власності

Структура власності.pdf