На посаду директора Коломийського ліцею №2 подалася лише одна кандидатка

Новини Коломийщини Сьогодні

На посаду директора Коломийського ліцею №2 подалася лише одна кандидатка. Мова про Надію Микитюк, нинішню виконувачку обов'язків директора цього навчального закладу. Нагадаємо, у Коломийській громаді триває конкурс на посади керівників двох закладів загальної середньої освіти. Прийом документів уже завершився, наступний етап – зустріч із педагогічним колективом, батьками та учнями. Наші журналісти відвідали ліцей №2. Далі – пряма мова кандидатки на посаду директора Надії Микитюк.

Читайте також