Подорож на Черкащину організували учасники Революції Гідності (відео)
Сьогодні, 09:44 у рубрицi Новини України
Триденну подорож на Черкащину організували учасники Революції Гідності з Коломийщини. Майданівці відвідали Канів, Чигиирин, Суботів та місця повстанських боїв Холодноярських героїв.

Спершу делегація коломиян прибула до Канева, щоб вклонитися могилі Кобзаря. А вже звідти майданівці вирушили у Гетьманську столицю – Чигирин.

Зустрічав та приймав коломиян черкащанин Олександр з донечкою. Під час Революції Гідності він боровся у рядах Коломийської сотні.

У Чигиринських фортечних мурах, окрім традиційних бойових речей, коломияни знайшли і типову туристичну принаду - камінь бажань. Наші краяни вирішили скористатися його силою.

Та на містичну силу каменю майданівці не надто покладаються, тому за долю України вирушили молитися в історично-відомі церкви: Петропавлівську та Іллінську.

У складі коломийської делегації були й учасники вже сучасної війни. Володимир Чопик з Великої Кам'янки шкодує, що керівництво сучасної армії не виховує солдатів на подвигах українських героїв.

Сам військовий всього на кілька днів зміг вирватися зі служби, щоб поїхати з коломиянами. Каже, у цій подорожі здобув нове натхнення до боротьби.
0 300
Всі новини Коломиї RSS RSS
Всі новини Прикарпаття RSS RSS
Всі новини України RSS RSS
Всі міжнародні новини RSS RSS

Наші програми

Інформаційний випуск "Події дня" за 15.08.17...
0 0
Інформаційний випуск "Події дня" за 14.08.17...
0 0
Інформаційний випуск "Події тижня" за 12.08.17...
0 0
Інформаційний випуск "Події дня" за 11.08.17...
0 0
Інформаційний випуск "Події дня" за 10.08.17...
0 0
Інформаційний випуск "Події дня" за 09.08.17...
0 0
Інформаційний випуск "Події дня" за 08.08.17...
0 0
Актуальне інтерв'ю 08.08.17. Собріолог Юрій Оробець...
0 0