![«Випадок» випуск за 24.07.24 «Випадок» випуск за 24.07.24](/upload/iblock/60e/vupadok-240724.jpg)
0
0
«Випадок»
Сьогодні у програмі: - На автобусній зупинці у 13-річної дівчинки зловмисник відібрав телефон і вдарив дитину. - Аварія в селі Раківчик: зіткнулися «MAZDA» та «VOLKSWAGEN TOUAREG». - Дорожньо-транспортна пригода у Заболотові. 68-річний місцевий водій не надав перевагу у русі. - Рятувальники ліквідували наслідки аварії в селі Тязів. - ДТП в Драгомирчанах: зіткнулися дві автівки, у медзаклад доставили водія та пасажира. - Ліквідували наслідки аварії в Микуличині за участі 3-х транспортних засобів. - Внаслідок негоди рятувальники витягували авто зі снігових заметів. - Збирав гроші на потреби ЗСУ: кіберполіцейські припинили злочинну діяльність шахрая.