Новини Коломийщини RSS RSS

 Коломиянин Остап Чабан здобув золото на Міжнародному турнірі з боксу
17.05.2019
Коломиянин Остап Чабан отримав золото на Міжнародному турнірі з боксу на Кубок Едуарда і Олександра Погодних. На змагання у Чернівці приїхали понад 200 спортсменів із 12 країн. 15-річний коломиянин переміг у поєдинках латвійця, українця та боксера з Ізраїлю. Остап Чабан каже: ця перемога - його найвагоміший спортивний здобуток.
0 4291
Обвалилася частина даху. Мешканці будинку 45 А, що на вулиці Грушевського, б'ють на сполох.  Дах будівлі у жахливому стані: черепиця, якою накритий стрих, місцями просіла, а тепер ще й зруйнувалася вщент у кількох місцях. Через це у квартирах стінами тече вода, а ще це несе загрозу людям, які проходять неподалік.
0 577
18 травня – Міжнародний день музеїв.  Вперше це свято відзначили ще в 1977-му році. Традиційно, цього дня музеї, здебільшого, працюють безкоштовно та радо демонструють експозиції відвідувачам. У Коломиї діє три державні музеї. Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського, музей Писанкового розпису як філія Національного музею та музей історії міста Коломиї. У день свята музейників ідейник створення та незмінний директор музею історії міста Михайло Арсак розповів про створення закладу, цікаві сторінки історії та проблеми музею.
0 290
Всесвітній день вишиванки - самобутнє свято відзначають щороку у третій четвер травня. Цього дня українці одягають національний одяг на роботу, навчання або ж просто на прогулянку у всіх куточках світу.  На Коломийщині традиція вишиванок розвивається і сьогодні: чого лише вартує відомий на усю країну нічний ринок вишиванок, де кожного четверга можна придбати унікальні рукотвори, або ж модерні стилізовані вишиванки. Та серед нас є люди, які не створюють вишиванки для продажу, а лише для себе, або ж для найрідніших. Це можуть бути Ваші сусіди або колеги, а Ви й не здогадуєтесь. Про таку вишивальницю розповімо сьогодні. Її знають як громадську активістку, учасницю Майдану, журналістку та депутатку, однак вже понад 5 років Ольга Баранецька вишиває вночі.  
0 757
Дві бронзові нагороди з Чемпіонату України серед школярів привезли коломийські боксери.  Після перемоги у зональному Чемпіонаті України п’ятеро юних спортсменів із Коломиї їхали на Всеукраїнський турнір.  У підсумку, двоє: Денис Каратник та Олег Томчук показали найкращі результати і здобули треті місця у своїх вагових категоріях.
0 320
Архів новин

Новини партнерів

Loading...