Всупереч долі

П'ятниця о 19:45
Історії про людей зі складними життєвими обставинами, інвалідів, які не здаються, а подають нам приклад оптимізму

Попередні випуски

Ця історія – із сонячного Криму. Уявіть – море, теплий вітерець і багато сонця. Для неї – це рідна домівка і край, у якому народилася. Відтепер – далекий і недосяжний. Коли Крим став російським, вона з чоловіком та дочкою поїхали звідти. До Коломиї.
Ця невтомна жінка, талановита піаністка та невиправна оптимістка Зіта Мурадова – вірменка за національністю. Разом із батьками вони проживали у Тбілісі.
Ярослава Василик – жінка, в якій переплелися навдивовижу полярні риси характеру: з одного боку справжня материнська м'якість та добро, з іншого дивом дивуєшся, як ця людина змогла перетерпіти стільки випробувань на своєму життєвому шляху і не перестати… не перестати любити, вірити, доглядати за онуками, радіти кожному дню та усім людям.
Всупереч долі. Наталія Пульковська
Насильство у сім'ї, покинуті діти, неблагополучні родини, боротьба з рабством. Це лише мізерна частина проблем, з якими щодня борються працівники центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Завдяки їхній праці відчайдушні жінки стають щасливими матерями, діти-сироти знаходять батьків, матері-одиночки отримують бажану моральну чи матеріальну підтримку. Для людей, які втратили тимчасове житло, не знайшли спільної мови з рідними чи не мають належних умов вдома у Верховині діє центр соціально-психологічної допомоги. Про людей, які знають та розуміють ціну чужого горя в авторській програмі Юлії Струк «Всупереч долі».
Її життєвий шлях – приклад для кожної людини. Труднощі, які щодня долає – урок для всіх жінок. Любов, яку крізь біль береже у серці та душі – зразок для будь-якої родини. Марія Боєчко – автор сотні віршів та пісень, журналіст, редактор збірника «Джерельні дзвони», вміла вишивальниця, любляча дружина, мама та бабуся. Останні 40 років перебуває на інвалідному візку. 
На життєво-необхідну операцію дівчинка чекає 3,5 роки. З 90 тисяч євро батькам вдалося зібрати лише 35 тисяч гривень. Відкласти потрібну суму на пересадку органу сім'я не може. Хвороба прогресує і аби її хоч якось зупинити, Марічка щодня вживає 14 найменувань ліків. Вартість медикаментів на місяць - 30 тисяч гривень. Не будьте байдужими до чужого горя. 

Те, що «наше життя – боротьба», очевидно нікому не варто доводити, та у ментальності українця є своєрідна особливість: відмовитися від боротьби і вчитися жити з тією чи іншою проблемою, мовляв «звикнемо». Проте, як свідчить історія, лише боротьба є поступом уперед. У таке твердження більше 20-ти років вірять діабетики Коломиї. Зокрема, родина Паламарчуків. На своїй біді вони навчилися виживати та допомагати іншим. І що найголовніше – вірити, що діабет, звичайнісінький спосіб життя. Як живуть інсулінозалежні діти та їхні батьки дивіться в авторській програмі Юлії Струк «Всупереч долі». Ця життєва історія не залишить ваші серця.
Сторінки: 1

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!