Новини Коломийщини RSS RSS

У Коломийській міській раді акція непокори (відео)
Сьогодні, 15:50
У Коломийській міській раді акція непокори. Так назвали свій протест коломияни, які прийшли до ратуші шукати правду. Ці люди – члени кооперативу "Олександрит". 6 років тому забудовники пообіцяли їм завершили будівництво багатоповерхівки, що на вулиці Шкрумеляка, 15.
0 290
Ігор Калиняк знову спростовує слова Олександра Донія. Директор Коломийського водоканалу обурений, на його думку, неправдивою інформацією, яку озвучив народний депутат. Нагадаємо, обранець говорив, що завдяки йому уряд України виділив підприємству 1 мільйон гривень, завжди відгукувався на прохання місцевих громади та влади про допомогу. Проте, Ігор Калиняк стверджує - це неправда.
2 231
НТК запрошує кандидатів у народні депутати по 88-му виборчому округу на теледебати в прямому ефірі.
0 121
Працівниками підрозділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю проводяться заходи, спрямовані на виявлення та припинення фактів порушення прав інтелектуальної власності.
0 72
Вибори закінчаться у неділю. Однак, передвиборна агітація ще в суботу повинна зникнути з біг-бордів, сіті-лайтів та просто з дощок оголошень, і, найголовніше, із дерев на вулицях міста. Однак, не лише агітками смітять майбутні нардепи. Вони ще й стараються вилити якомога більше бруду один на одного. А ще в останній час писком моди стало пошкодження агітації суперників, стверджують кандидати.
0 384
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...