Новини Коломийщини RSS RSS

У Коломиї чоловік живе на автобусній зупинці 12 років! (відео)
Вчора, 13:58
Без даху над головою уже 12 років. Пан Іван живе просто неба, чи то пекуче сонце, чи  лютий мороз. Автобусна зупинка на вулиці Степана Бандери стала для чоловіка домівкою. Досі живий лише завдяки небайдужим людям.
2 1194
У Сопові вшанували подружні пари, які прожили 50 і більше років разом. Таких міцних сімей у селі – 14. Найбільш досвідченою є родина Йосипа та Софії Ющаків, що прожили в парі 70 років – вдячне весілля. А стали на рушничок щастя молодята ще в далекому 1948 році.
0 849
Для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування провели екскурсію та приготували святковий обід. Захід організувала служба у справах дітей Коломийської РДА. Приурочили це Всесвітньому дню дитини.
0 589
У Коломийському політехнічному коледжі відбувся вечір пам'яті захисників Майдану і воїнів АТО. Вшанувати та висловити подяку борцям за свободу прийшли студенти, представники влади та церкви.
0 610
Вже вдруге цього року до Верхнього Вербіжа приїжджають артисти Чернівецької філармонії. У вересні з їхньою допомогою збирали кошти для воїнів АТО. А тепер митці приїхали привітати селян з їхнім храмовим святом.
0 557
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...