Новини Коломийщини RSS RSS

У Горлівці зник журналіст із Коломиї
Сьогодні, 14:52
Більше доби немає зв'язку із журналістом Євгенієм Гапичем. У Горлівці він був у відрядженні разом зі своїм братом із Сум. І брат перед тим, як з ним обірвався зв'язок, сказав рідним кодове слово, що означало небезпеку.
101
Михайла Бойка призначили головою Коломийської РДА. Відповідне розпорядження з'явилося на сайті виконуючого обов'язки Президента України 23 квітня.
250
Бути чи не бути? Відповідь на гамлетівське питання шукали коломийські євромайданівці. Суперечка між однодумцями виникла через намет, встановлений в центрі Києва. Частина наших земляків вважає, його пора розібрати, інші переконані – символ революції має стояти як мінімум до президентських виборів. Опоненти зустрічалися у Ратуші.
133
Коломияни продовжують допомагати військовослужбовцям. Цього разу матеріальну допомогу отримала 80-та окрема бригада аеромобільних військ зі Львова. Представники столиці Покуття привезли найнеобхідніше.
132
Служба у справах дітей Коломийської районної ради та адміністрації щороку, напередодні Великодня, організовують зустріч опікунів та піклувальників з керівництвом району. Очільники Коломийщини дізнаються про проблеми цієї категорії населення. Наприкінці зустрічі присутні отримують святкові продуктові пакунки.
75
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...