Новини Коломийщини RSS RSS

Голова Коломийської РДА Любомир Глушков відвідав Китай (відео)
Вчора, 14:26
Голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, у складі офіційної делегації Івано-Франківщини, відвідав Китайську Народну Республіку. Разом із групою бізнесменів він презентував район та шукав інвесторів для наших підприємств.
4 282
На Коломийщині побільшало Чемпіонів України. Одна із них мешкає у Гвіздці. Переможницею першості держави стала юна Поліна Сахарієва. Дівчина займається мотоспортом. І ось перший вагомий успіх.
0 245
Напружена та суперечлива ситуація у Коломийській швидкій продовжується далі. Ще вчора працівники, шляхом таємного голосування, висловили недовіру чинному головному лікареві станції Володимирові Дмитрику. На цьому колектив не зупинився і вже сьогодні зранку вирішили не допустити керівника на його робоче місце.
0 439
Коломийські шахісти - найрозумніші. Наше місто має чемпіона та призові місця у Чемпіонаті України з шахів серед школярів. Спортивний захід проходив у Івано-Франківську. Змагалися понад 100 шахістів із 12 областей нашої держави.
0 226
На телеканалі НТК відбувся традиційний прямий ефір. Гості студії - голова РДА Любомир Глушков та його заступники Нестор Печенюк і Любов Михайлишин.
0 186
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...