Новини Коломийщини RSS RSS

Перший дзвоник пролунав у школах Коломиї та району (відео)
Вчора, 19:30
У Коломийських школах пролунав перший дзвоник. Учні та вчителі готові до нового навчального року. У закладах зробили ремонти, оновлені класи чекають на школярів. А їх є цього року 6590. Продзвеніли дзвоники і в усіх школах Коломийщини. За парти перших класів сіли понад тисячу наймолодших школяриків. Особливих урочистостей цього разу не було.
0 211
Коломийський військовий комісар Олег Пархоменко звернувся до мешканців Коломиї та району.
0 463
Мешканці Гвіздця проти мобілізації. Сьогодні у селищі відбувся мітинг, під час якого майже 200 осіб перекрили дорогу. Люди проти того, аби наші чоловіки воювали з терористами. Жінки кажуть - родичів на схід не пустять і стоятимуть на своєму до кінця. Як відомо, майже сотню чоловіків з Гвіздця вже запросили пройти медичний огляд.
0 544
Автомобілі для фронту. Координаційний центр швидкого реагування передав два джипи батальйону спеціального призначення «Івано-Франківськ». Машини придбали за кошти благодійників. Уже невдовзі вони разом із бійцями відправляться у зону АТО.
0 315
Не будинок, а муляж. Саме так своє нове помешкання називають жителі багатоповерхівки, що розташована за адресою Вічевий Майдан 6а. Кажуть, єдине, що дійсно варте великих коштів, які вони віддали за свої квартири, це розташування. Вода у підвалі, обсипається штукатурка, вхідні двері не замикаються, - ось ті проблеми, які, за словами мешканців, вони придбали разом із житлом у центрі Коломиї.
0 265
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...