Новини Коломийщини RSS RSS

Народний депутат України Андрій Іванчук відвідав Печеніжин (відео)
Сьогодні, 10:56
Децентралізація в дії. Як живе Печеніжинська об'єднана територіальна громада, з якими проблемами стикається новоутворена адміністративна одиниця та чи діють усі закони на практиці.
0 5
Минуло вже майже п'ятдесят років з того часу, коли під час святкувань Великодня у Дебеславцях підняли український прапор. Сталося це ще в далекому 1967-му. За радянських часів за цей акт місцеві мешканці понесли кару. З початком незалежності України у селі відзначають цей день, як особливе свято.
0 9
Великоднє свято має бути у всіх.  Відсвяткували Христове Воскресіння і в Коломийському геріатричному будинку. Наразі тут живуть майже 120 людей. Для усіх учні школи №5 та благодійники підготували великодні кошики.
0 7
У третій день свят коломиянам доповнювали святковий настрій гуцульські музики. Біля музею Писанки виступав муніципальний оркестр народних інструментів «Гуцулія», керівник Микола Ковцуняк. Творчий захід провели в рамках мистецької акції «Подарунок рідному місту», яку запровадила районна влада.
0 10
Великий бокс в Коломиї. 6:5 з таким рахунком українські боксери перемогли ірландських. Змагання відбулися у ФОСК «Локомотив». Це була матчева зустріч «Україна-Ірландія». В них взяли участь спортсмени різного віку та ваги. Перемогу здобули українці. А двоє коломиян-боксерів отримали земельні ділянки в рідному місті.
0 12
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...