Новини Коломийщини RSS RSS

У Коломиї відбудеться Чемпіонат України з пауерліфтингу
30.01.2015
З 3 до 6 лютого у ФСК «Локомотив» проходитиме Чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. В змаганнях візьмуть участь чемпіони і призери чемпіонатів Європи та світу. Початок змагань: 3 лютого 0 13.00, парад-відкриття: 3 лютого о 12.00. Головний суддя змагань – суддя 2-гої міжнародної категорії Василь Оробець.
0 189
В Коломийському суді восени відбулося слухання, де обговорювали дії нашого земляка. Прокуратура звинувачувала його в сепаратизмі, натомість адвокат переконувала- він не винен. Днями має відбутися наступне слухання, де підозрюваному ймовірно винесуть вирок. Проте є люди, які напередодні мають що сказати про чоловіка.
1 1290
Коломийські новобранці, яких відраджають у навчальні центри забезпечені усім необхідним, - запевнив представник місцевого військкомату. Капітан Віталій Симотюк переконався у цьому сам, бо щойно повернувся зі Львіщини, куди супроводжував наших призовників.
0 636
Наша команда рятувальників стала кращою в області за рівнем матеріально-технічного забезпечення та організацію служби. Такі перемоги для коломийського особового складу вже стали доброю традицією. Перше місце мали й минулого року, за що отримали приз – холодильник. Крім того, щороку рятівники у трійці призерів.
0 251
Стипендія на таку тему розігрувалася серед українських учнів та вчителів. ЇЇ виграли 4 школи в Україні. Серед них – Коломийська спеціалізована школа №1 імені Василя Стефаника. Завдяки цьому діти поїхали на навчання до Німеччини. Саме ця країна розігрувала стипендію і оплатила всі витрати переможців.
0 310
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...