Новини Коломийщини RSS RSS

Чому так складно з паркуванням у Коломиї? (відео)
Вчора, 16:23
У Коломиї паркування транспорту залишається неорганізованим. Паркомати більшість водіїв ігнорують, а правила дорожнього руху не виконують. Такі результати спільного рейду, який організувала міська рада та Державтоінспекція.
1 353
Міська рада організувала загальноміську толоку з благоустрою та впорядкування території Коломиї. Прибирання розпочали з понеділка, триватиме захід до кінця тижня. У ратуші створили оперативний штаб, який очолює перший заступник мера Тарас Яворський. Туди можна звертатися з організаційних питань. Влада просить підприємців, керівників, громадські організації, навчальні заклади та мешканців міста подбати про свою прилеглу територію.
0 213
Про розвиток малого підприємництва говорили у Ратуші. Члени виконавчого комітету обговорювали програму сприяння такому бізнесу. Мова йде про 2013 та 2014 роки. Аналізували документ та його реальні наслідки.
0 172
Два мікроавтобуси із харчами та одягом, а також вантажівка відправилися на Схід. Це допомога від освітян Коломийщини. Загалом, для потреб воїнів, що знаходяться в зоні антитерористичної операції зібрано багато коштів. Планують вчителі та школярі купити ще одну автівку.
0 214
У Коломийській загальноосвітній школі №7 з’явився куточок Бога. У навчальному закладі освятили каплицю святого Володимира Великого. Облаштовували святиню буквально півроку. Урочисту церемонію очолив єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ владика Василь Івасюк.
0 142
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...