Новини Коломийщини RSS RSS

"Коломийській правді" – шість років! (відео)
Сьогодні, 16:04
"Коломийській правді" – шість років! Газета наймасовіший тижневик у столиці Покуття. За цей час побачили світ понад 300 випусків часопису. Читачі відзначають газету, як одну з найпопулярніших на Покутті.
0 78
26 жовтня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Майже 170 тисяч виборців 88 округу мають право прийти на виборчі дільниці та віддати свої голоси за 16 кандидатів. Однак є й ті, які волею долі не зможуть здійснити свій громадянський обов'язок.
0 67
Міліція Коломийщини на час виборів працює у посиленому режимі несення служби, у приміщенні міськвідділу діє оперативний штаб. У разі порушень туди можна звертатися цілодобово. Крім того, на кожній дільниці чергують правоохоронці. Начальник міліції Остап Білейчук просить коломиян достойно відбути вибори та довести, що Коломия – культурне та законослухняне місто.
0 116
Вже другий БТР відремонтували в Коломиї. Фахівці підприємства РВБ «Техніка», під керівництвом Василя Римарука, реставрують бойові машини для українських військових. Першу техніку відремонтували місяць тому. Тепер вже другий транспортер готовий захищати Україну.
0 215
"Красою гір натхненні". У музеї Гуцульщини та Покуття відбулася презентація книги Миколи Грепиняка. Митець відомий як талановитий різьбяр, художник, педагог. Проте цього разу у музеї представили результати багаторічних досліджень історії народного мистецтва Гуцульщини.
0 61
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...