Новини Коломийщини RSS RSS

Учасник конкурсу "Містер Коломия" воює в АТО (відео)
Сьогодні, 16:02
Ще два роки тому він, з пишною чуприною, брав участь у конкурсі краси "Містер Коломия". Вже зараз він - боєць Національної гвардії, який вже рік воює в зоні АТО. 19-річний юнак приїхав на 10 днів у відпустку.
0 4
Допомога жертвам націонал-соціалізму та комунізму. Саме такою є мета проекту "Підвищення спроможності людей похилого віку на теренах Коломийщини". Впроваджує його у життя благодійний фонд "Карітас" Коломийсько-Чернівецької єпархії.
0 12
"Актуальні питання податкового законодавства. Законодавчі новації 2014 року". Семінар на таку тему провели коломийські податківці. Говорили про податок на прибуток, ПДВ, податок на доходи фізичних осіб, військовий збір, єдиний соціальний внесок.
0 25
У залі засідань районної ради збиралися керівники закладів освіти. Говорили про опалювальний сезон, медичних працівників шкіл та ЗНО. Також доповіли про ситуацію із шкільними автобусами та різдвяно-новорічні свята.
0 35
"Я люблю Україну". Коломийські студенти організували брейн-ринг з такою назвою. Провели дійство за аналогією відомого ток-шоу з центрального телеканалу. Змагання провели у Коломийському інституті Прикарпатського університету імені Василя Стефаника.
0 63
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...