Новини Коломийщини RSS RSS

Діти з Австрії передали подарунки українським одноліткам (відео)
19.12.2014
Допомога з Австрії. Діти з європейської країни передали подарунки українським одноліткам. Смаколики привезли представники організації "Один світ". Солодкий привіт з-закордону отримали більшість учнів молодших класів коломийських шкіл.
1 390
Ценяву увіковічили на поштових конвертах та філателістичних марках. Зробили акцію для відзначення трьохсотріччя із дня заснування села. Захід провели у місцевому поштовому відділенні та будинку культури. Відправили того дня конверти і для філателістів із рідних країн світу та Європи.
0 255
Коломийський Правий сектор збирав кошти для допомоги бійцям, що воюють у складі Добровольчого українського корпусу. Біля музею писанки дівчата продавали різноманітні вироби – від прикрас і до пиріжків. Ціна – символічна, втім активісти кажуть, що таким чином вдалося назбирати більше тисячі гривень.
0 391
"Карітас" Коломийсько-Чернівецької єпархії придбав зимове взуття для переселенців. Кошти на це збирали в Інтернеті, на сайті Української біржі благодійності. Назва проекту, в рамках якого все відбувалося – «Переселенці – заручники війни». Необхідну суму – 15 000 грн., – зібрали за кілька днів. Тепер завершальна стадія – взуття передають людям.
2 273
Коломийська податкова підбила підсумки конкурсу "Очима дитини про бюджет країни". Нагородження переможців відбулося в залі податкової інспекції. Переможців привітав в.о.начальника інспекції Іван Кирик.  Він вручив переможцям дипломи та подарунки.
0 206
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...