Новини Коломийщини RSS RSS

Ремонт дороги в Отинії (відео)
Вчора, 14:32
Каменем спотикання на ремонті ділянки дороги в Отинії може стати… камінь. Таку думку на зустрічі із отинійцями висловив народний депутат України Юрій Дерев'янко. Він, разом із фахівцями, що приїхали з ним до селища, вважає, що фірма, яка веде ремонт, не дотримується стандартів. Однак, на зустрічі були і інші думки.
0 387
Мешканець Коломийського району зробив аварію та втік з місця події. Під час ДТП постраждав пішохід. Його з травмами доправили у лікарню, а згодом водія-втікача міліціонери відшукали.
0 626
У Коломийському районі активно йдуть жнива. Господарства збирають врожаї та засипають їх на токи. Керівники Коломийщини виїжджали, щоб ознайомитися з польовими роботами. Побували у Великій Кам'янці, Турці, Ценяві та Перерові.
0 186
У Королівці відбулося велике районне свято. Захід присвятили 25-й річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України. У дійстві взяли участь кращі аматорські колективи Коломийщини. Благословили концерт священики.
0 299
У Коломиї сімейний конфлікт між двома жінками обернувся трагедією. Під час суперечки донька схопила кухонного ножа та нанесла смертельні удари своїй матері. Медикам, на жаль, залишилось тільки констатувати смерть жінки та телефонувати у міліцію.
0 678
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...