Новини Коломийщини RSS RSS

Червоний Хрест проводить місячник милосердя
Сьогодні, 10:47
Червоний Хрест звертається до мешканців Коломийщини підтримати місячник під гаслом "Боротьба за мир - боротьба за здоров'я".
0 1
Коломийський академічний обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича запрошує всіх шанувальників театрального мистецтва на виставу для дітей «Качечка Крячечка».
0 35
Коломийські чорнобильці задоволені співпрацею з місцевими медиками, - запевняє керівник організації Віктор Познік. Каже, майже у кожному відділі для них є облаштовані окремі палати. Отримують від лікарів і необхідні консультації та поради.
0 192
Аграрії Коломийщини розпочали посівну кампанію. Практично всі господарства закінчили підготівельні роботи, та внесення мінеральних добрив. Успішно йде процес і у приватному підприємстві «Степан Мельничук». Його керівник зазначив, що хоч часи зараз складні, однак разом із своїм колективом він зробить все для збільшення врожаїв.
0 191
Про культуру споживання меду та проблеми бджільництва говорили пасічники Коломийщини. Вони збиралися у драматичному театрі. Це була найбільш масова зустріч за останні роки. Зібралося близько сотні пасічників з Коломиї та району. До слова, приміщення безкоштовно надав директор закладу Дмитро Чиборак, сам завзятий пасічник.
1 219
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...