Новини Коломийщини RSS RSS

Остапа Білейчука таки залишили на посаді (відео)
Сьогодні, 11:44
Остап Білейчук залишається на посаді в.о.начальника міськвідділу міліції. Нагадаємо, у вівторок збиралися коломияни, зокрема представники Самооборони, вони були проти призначення нового керівника, казали що Остап Білейчук гідно проявив себе у складні для України часи, а тепер з невідомих причин він має звільнити крісло очільника коломийської міліції. Наразі відомо, що Остапа Білейчука таки залишили на посаді, зі слів начальника УМВС в області, документи на призначення керівником міськвідділу нинішнього виконуючого обов'язки вже пішли на Київ.
0 22
500 гривень для українських вояків. Коломиянка Ганна Бакай пожертвувала третину своєї пенсії на потреби наших хлопців. 90-літня жінка переконана, кожен з нас повинен допомогти бодай чимось військовим.
0 17
Прикарпатські овочі одні з кращих в Україні. Такими є результати Всеукраїнської виставки в столиці України. Фермерське господарство «Прометей» демонструвало українцям капусту, помідори, борщовий набір та м'ясні вироби. Наша продукція удостоєна диплому.
0 19
В Національному Музеї Гуцульщини та Покуття відбулася зустріч із емігрантами Галиною Дрібнюк та Іваном Тимощуком. Вони свого часу жили і працювали за кордоном. А усі переживання та враження від чужини вилили у своїх книгах «Я хочу в Карпати», «Лелеки в чужині» та «Царівна не плаче: Правдива історія з життя українських заробітчан в Італії».
0 22
Коломия знову стала центром Всеукраїнського пауерліфтингу. Тут відбувають два чемпіонати держави. Спочатку на помості проходить першість із класичного стилю. А вже за кілька днів визначатимуть кращого в жимі.
0 19
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...