Новини Коломийщини RSS RSS

На Коломийщині у потічку знайшли труп чоловіка
Вчора, 13:20
У потічку села Підгайчики Коломийського району знайшли тіло місцевого мешканця. Чоловікові 49 років.
0 481
Задля безпеки мешканців Коломийського району та з метою профілактики правопорушень у громадських місцях, попередження грабежів, хуліганських проявів, незаконного розповсюдження наркотичних засобів, виявлення фактів незаконного обігу вогнепальної зброї, розшуку злочинців та попередження дорожньо-транспортного травматизму - міліція посилила охорону громадського порядку.
0 266
Газовики повідомляють, що на території 25-ти населених пунктів Коломийського району не буде газу. Газопостачання припинять з 9:00 години 29 липня до 17:00 години 30 липня.
0 831
На Прикарпатті поширилося невдоволення третьою хвилею мобілізації. У деяких районах мешканці вдалися до страйків та блокування доріг. Люди мотивують свої дії несправедливим відбором. Кажуть, у військкомат кличуть і багатодітних, і комісованих, і старших за віком. У Коломиї, на щастя, все спокійно. Тут важливо й те, що місцевий комісар постійно виступає у ЗМІ з роз'ясненнями. Цього разу ми теж попросили Олега Пархоменка пояснити особливості чергової хвилі мобілізації.
0 570
У Коломиї 32-річний чоловік напав на 11-річного хлопчика. Випадок стався у понеділок, 21 липня, на вулиці Леонтовича. У результаті дитина отримала легкі тілесні ушкодження та психологічну травму. Перелякані і всі діти, які стали випадковими свідками нападу.
2 842
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...