Повідомте нас про важливе
Повернутись до всiх новин

Новини Коломийщини RSS RSS

Про сміття, дороги та бюджет говорили під час колегії Коломийської РДА (відео)
Вчора, 18:50
Про сміття, службу за контрактом, бюджет говорили на засіданні колегії РДА. Питань у порядку денному було лише два. Але перед тим теж було про що говорити.
0 300
Новий тротуар та нова зупинка. Бульвар Лесі Українки в Коломиї продовжують ремонтувати. Знову доведеться перекладати частину бруківки, триває відновлення покриття тротуару та облаштування зупинки.
0 386
У Коломиї відбувся арт-пікнік «Дах». Щоправда, не на багатоповерхівці, як планувалося, а навпаки - у «ямі». Так називають у народі студентський сквер, що біля пам’ятника Іванові Франку. Проте наближеність до землі, не зіпсувала піднесеного настрою учасників арт-пікніка.
0 482
«Мене вб'ють за жінку», - таке дивне зізнання зробив рідній сестрі мешканець Коломийського району Ярослав Демків. Вже через тиждень з чоловіком трапився нещасний випадок – його, нібито, збив потяг. А ще через 8 днів від отриманих травм він помер у реанімації, не виходячи з коми. Родина загиблого не погоджується з тим, що це випадковий збіг обставин. У них назбиралося чимало запитань, на які не можуть отримати відповідей. Рідна сестра думає, що покійного могли вдарити по голові сторонні люди та залишити біля колії, або ж штовхнути до потяга. Припускає, що вбивати брата, може і не планували, але не розрахували силу удару, такої ж думки і сусіди.
0 1833
Ремонт доріг, освітлення, проведення каналізації, благоустрій - усе це влада планує зробити в районі Канада. Це одна із найбільш занедбаних територій Коломиї. Щоправда поетапно. Про це домовилися мешканці вулиць Шарлая та Залізничної з міським головою Коломиї Ігорем Слюзаром.
0 664
У Коломиї з'явилися аферисти з посвідченнями Пенсійного фонду (відео) 25.07.2016
На Коломийщині відбувся фестиваль «Коломийка» (відео) 25.07.2016
У Коломиї продали завод «Прут» (відео) 25.07.2016
Як уберегти свою оселю влітку від квартирних злодіїв (відео) 25.07.2016
Відтепер відвідувачів впускатимуть в реанімацію до рідних (відео) 25.07.2016
Військові запрошують на контрактну службу (відео) 25.07.2016
У Коломиї презентували виставку обрядового хліба (відео) 25.07.2016
Архів новин

В цей самий час

Новини партнерів

Loading...