Новини Коломийщини RSS RSS

Чергова допомога поїхала на Cхід з Коломийщини (відео)
Вчора, 11:01
Чергова допомога поїхала на схід країни з Коломийщини. Цього разу долучилися до доброї справи мешканці Черемхова та Лісного Хлібичина. Окрім продуктів харчування, одягу та медикаментів передали і гроші для воїнів АТО.
0 248
"Фенікс". Саме таку назву птаха, який відроджується з попелу, має об'єднання переселенців. Мешканці Донбасу, які переїхали до Коломиї, не сидять склавши руки, мають активну громадську позицію і вирішують як далі жити на благо України. Збиралися в Коломийському міськрайонному центрі зайнятості.
0 339
З 2015 року в Україні поновили призов. Щоправда, Верховна Рада внесла деякі поправки. Відтепер юнаків призиватимуть на строкову в армію до 27 років. Змінені і терміни служби – від року до півтори, відмінено деякі відстрочки. Коломийський військкомат теж розпочав підготовку до весняного призову. У квітні-травні запланована відправка строковиків.
0 267
"Душу й тіло ми положим"… Слова державного гімну віднедавна по-іншому звучать з уст кожного з нас. Саме з державною піснею ми виборювали свободу на Майдані та воюємо проти окупанта на Сході. Днями виповнюється 200 років з дня народження Михайла Вербицького – українського священика, композитора, диригента, громадського діяча, автора музики до Українського Державного та національного Гімну.
0 89
День народження Лесі Українки відзначили у Коломиї. З цієї нагоди у міській спеціалізованій школі №5 відбулася музично-театральна композиція. Її підготували десятикласники.
0 119
Архів новин

Новини партнерів

Loading ...