Різне

У цьому розділі зберігається відео програм різних жанрів, що виходять в ефір НТК

Попередні випуски

Підсумковий фільм про діяльність Міжнародного благодійного фонду «Покуття» у Коломиї та масштабні проекти його мецената, народного депутата України, нашого краянина Андрія Іванчука. Що вдалося зробити за ювілейний рік та які проекти планують втілити в життя уже в наступному 2017 році.
Наш бойовий дух, завзятість і патріотизм змусять відступити будь-якого ворога, бо ми захищаємо свою Батьківщину! Слава Україні!
ІІІ фестиваль духовної пісні «Все упованіє моє на тебе, Мати, возлагаю» відбувся в Коломиї. Захід провели у Палаці культури «Народний дім». Телеканал «НТК» транслював концерт у прямому ефірі. Фестиваль проходить за підтримки Коломийської РДА, районної та міської рад.
У Коломию завітав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Це перший офіційний візит Патріарха у місто над Прутом. Тут він освятив нове управління Коломийської єпархії, що на вулиці Коновальця. Вручив нагороди усім, хто долучився до ремонту приміщення, та благословив вірян.
На виїзній колегії Міністерства охорони здоров'я говорили про співпрацю із лікарняними касами. Фахівці з Прикарпаття познайомили медиків із досвідом своєї роботи.
Пісня в пам'ять... 30-ті роковини Чорнобильської катастрофи
Свято Розколяди "Різдвяні гуляння в льодовому містечку села Спас"
Фільм за участю колективу "Струмочок Покуття" Гвіздецької школи мистецтв.
"Коломийські представлення - 2015" "Анничка"
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!