«Про все, крім політики»

Середа о 19:45
Краса, психологія, інтимне життя, стосунки в сім’ї  - про це говорять в студії ведуча та її гість

Попередні випуски

Біль - це сторожовий сигнал, коли організм попереджає нас про небезпеку, біль - це його крик про допомогу, реакція на небезпеку навколишнього світу. Багато людей з жахом згадують про моменти, коли в них щось боліло, особливо, якщо це живіт. Біль у животі - найбільш поширений симптом захворювань органів черевної порожнини. Відповісти на запитання, чому болить живіт, буває дуже непросто навіть лікареві. А, особливо, важко розпізнати дитячу хворобу. «У дитини болить живіт» - тема програми «Про все, крім політики». Гість студії дитячий гастроентеролог Жанна Дорундяк.
Чому іноді так складно знаходити спільну мову з найближчою людиною? Коли виникають перші конфлікти після вступу в шлюб. Чи дійсно є кризові періоди? Чому подружжя свариться через дрібниці і не хочуть поступатися один одному? Про це і не тільки піде мова у програмі "Про все, крім політики". Тема розмови "Конфлікти в подружньому житті". Гість студії викладач психології Марія Свідзінська.
Основні причини захворювання зубів у дітей, що таке карієс і як його лікувати, коли потрібно вперше показувати дитину стоматологові і як правильно доглядати за дитячими зубами, коли відбувається зміна молочних зубів на постійні і як виправити криві зубки. Спробуємо коротко освітити найбільш актуальні теми дитячої стоматології, щоб максимально допомогти батькам уникнути проблем з молочними зубами своїх дітей. Це тема програми «Про все, крім політики». Гість студії: Галина Михайлівна Мельничук – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедрою дитячої стоматології Івано-Франківського національного медичного університету.
Зазвичай, дощ, сніг, вітер і мокрі ноги - постійні супутники болю в суглобах... Від цієї недуги страждає кожен сьомий мешканець планети. І не треба вважати, що це стареча хвороба. Вона вражає людей, починаючи з 30-40 років, а після 55 років - це проблема 80% населення землі. Що ж є причиною захворювання суглобів? У якому віці може воно виникнути? Хто частіше хворіє – чоловіки чи жінки? Як не пропустити початок? Які ліки допомагають зняти біль, запалення суглобів? Чи можна цілком вилікуватися від хвороб. Про це поговоримо з гостем програми "Про все, крім політики". Це доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, декан медичного факультету, завідувач кафедрою внутрішньої медицини №1 Івано-Франківського національного медичного університету Роман Іванович Яцишин. 
Водіння автомобіля це не тільки задоволення і комфорт. Це - відповідальність перед близькими людьми. Водіння автомобіля - це матеріальна відповідальність. Водіння автомобіля в нетверезому стані - це кримінальна відповідальність. І, нарешті, водіння автомобіля - це морально-психологічна відповідальність. Як перебороти страх керма, переваги коробки-автомат, як правильно гальмувати та поводитися у заторах. Загалом, як стати «крутим Шумахером». Про це та інше у програмі «Про все, крім політики». Гість студії директор ТСОУ Василь Фесюк.
Що таке йога? Чи є вона дійсно індійським феноменом або, як вважають деякі, пронизує різні світові традиції? Наскільки стародавнім є це учення? Чи передається воно в канонічному вигляді "з давніх часів" чи це система, що динамічно розвивається? Наскільки обґрунтованими є терміни "китайська", "російська" або "сучасна" йога? Чи йога, врешті-решт, є релігією? І якщо немає, то чому їх так часто плутають? На ці та інші запитання відповідатиме гість програми «Про все, крім політики» інструктор з йоги Наталія Владиченко.

Медики не кваліфіковані, лікувати не вміють, в лікарню звертатися небезпечно. На жаль, такі фрази доводиться чути дуже часто. Чому так багато зауважень на адресу медичної галузі, як здійснюється підготовка молодих фахівців, чому випускники медичних вузів залишають галузь охорони здоров'я, чи відповідає підготовка лікарів вимогам сьогодення, які вузи забезпечують медкадрами Прикарпаття. Ці та інші запитання Галина Досин поставить гостеві програми "Про все, крім політики". На телеканалі НТК ректор Івано-Франківського національного медичного університету доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Рожко Микола Михайлович.
Волосся — це прикраса будь-якої людини, і, щоб воно виглядало добре, його треба берегти. Як правильно це робити, як модно стригтися та які зачіски актуальні у сезоні 2012, як зробити укладку самостійно. Про це у програмі "Про все, крім політики" говоритиме перукар-стиліст Влад Павлюк.
Закон розрізняє чотири види домашнього насильства: фізичне, психологічне, економічне та сексуальне. Жертвою наруги може стати будь-хто: жінка, яку постійно лає і б'є її чоловік, дівчинка-підліток, що страждає від сексуальних переслідувань свого вітчима, хлопчик, якого лупцює мати-алкоголічка, старенька бабуся, що її ненавидять власні діти... Як поводитися в такій ситуації, як ставитися до цього і як чинити потім? Відповіді на ці та інші запитання отримаєте у програмі "Про все, крім політики". Галина Досин поспілкується з директором міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Лілією Галамейко.
Сторінки: Поперед. 1 ... 12 13 14 15 16

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!