«Про все, крім політики»

Середа о 19:45
Краса, психологія, інтимне життя, стосунки в сім’ї  - про це говорять в студії ведуча та її гість

Попередні випуски

Горимо. В прямому розумінні. Особливо це добре помітно ввечері, коли на нічному небі вогняна заграва: горять поля, а разом з тим все живе, що на цих полях є. І що найголовніше – палимо ми самі. Ніби прибираючи свої угіддя, завдаємо непоправної шкоди власному здоров’ю.Тонна тліючого листя виділяє 30 кілограмів чадного газу, при згорянні листя та рослин виділяються важкі метали, окис азоту й багато інших канцерогенних сполук. А така речовина як бензопірен може викликати ракові захворювання. Спалювання рештків рослин і опалого листя небезпечне ще й тим, що може перерости у неконтрольоване горіння.
На Коломийщині відновлюють руханку, яку ще з сотню років тому започаткував син Івана Франка - Петро. Це трихвилинна гімнастика, специфічний танець, який діти виконують під музику. Вправи добре впливають на організм та зміцнюють імунітет. Її свого часу навіть робили вояки УПА. Підручник з Франкової руханки віднайшов і нині намагається її відродити коломиянин Василь Козак. Про особливості шведської руханки він розкаже у програмі «Про все, крім політики».
Кількість українських заробітчан з кожним роком стрімко зростає. Але дуже часто, відгукнувшись на таку вигідну пропозицію, наші громадяни стають заручниками недобросовісних роботодавців, а вирватися з рук аферистів, знаходячись в чужій країні, іноді буває дуже важко. У програмі Про все крім політики ми порадимо, як вберегтися від аферистів і не потрапити в трудове рабство, а також що робити, якщо ви все ж опинилися в такій прикрій ситуації.
Всеобуч для батьків на тему «Що таке інклюзивна освіта», як виховувати та навчати дітей з особливими потребами. Про це поговоримо у програмі «Про все, крім політики».
«Військовий очний травматизм. Ускладнення бойової травми ока». На таку тему поговоримо у програмі «Про все, крім політики». Гості: завідувач кафедрою офтальмології Буковинського державного медуніверситету, доктор медичних наук, професор Пенішкевич Ярослав Іванович та лікар-офтальмолог обласного госпіталю ветеранів війни Бакай Леся Михайлівна.
Всі ми з нетерпіння чекаємо Різдвяних свят, а перед ними Святої вечері, коли кожна сім'я збирається разом за спільним столом. Свята вечеря багата українськими традиціями та звичаями. Кожна господиня має певні страви, які вона вже обов'язково готує кожного року. Які ж це страви та як їх готувати? Це розкажуть та покажуть гості програми «Про все, крім політики».
Як вберегтися від грипу та ГРВІ. Про це поговоримо в програмі «Про все, крім політики».
Сахаджа йога... У цьому випадку сахаджа означає «народжений з», а «йога» означає «союз». Це одна з форм медитації. Сахаджа йога вчить, що є сім основних енергетичних точок, або чакр, у тонкому тілі, які можуть бути збалансовані пробудженням кундаліні, зазвичай латентною енергією, що є в кожній людській істоті. Коли самореалізація досягнена, людина відчує прохолодний вітерець на верхівці голови. Якщо є відчуття тепла або жару, то тіло не досягло такого балансу. Сахаджа йога стверджує, що пропонує простіший шлях, навіть названий «негайний», до досягнення цього стану, ніж інші традиційні методи, такі як хатха-йога, що опирається на фізичні пози і дихальні вправи для досягнення самореалізації. Вчення розповсюджене у 100 країнах світу. Центри сахаджа йоги є в містах України, знайшла вона прихильників і на Прикарпатті, зокрема і в Коломиї. Вони є сьогодні гостями програми.
Микола Василевич - музикант, трубач та трембітар. Майже півстоліття на сцені. Організував перший у Коломиї парад духових оркестрів, створив єдиний в Україні духовий оркестр в структурі МВС, перший зі своїм оркестром у буремних 90-их відвідав Схід, а нещодавно встановив рекорд – єдиний музикант, який виконав гімн України на трембіті.
Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 16 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!