«Про все, крім політики»

Середа о 19:45
Краса, психологія, інтимне життя, стосунки в сім’ї  - про це говорять в студії ведуча та її гість

Попередні випуски

Щороку кількість запасів енергоносіїв значно зменшується, а їхня вартість постійно зростає. Така тенденція заставляє задуматися про використання енергозберігаючих технологій при будівництві нового чи реконструкції старого будинку та й загалом запроваджувати енергоощадні новинки на державному рівні. Як правильно використовувати енергію вітру, сонця та води і економити на цьому та ще й берегти природу. Про це поговоримо у програмі "Про все, крім політики".
Як та коли правильно обрізати й білити дерева, чи можна лісові породи висаджувати біля будинків, яким має бути ґрунт у саду та які добрива використовувати, чи реально купити на базарі якісні саджанці та як готувати саджанець до висадки, чи шкодить довкіллю вирубка лісів. На ці та інші питання дамо відповіді у програмі «Про все, крім політики».
2017 проголошений Роком пам’яті патріарха Йосифа Сліпого, згідно з рішенням Синоду Єпископів Української Греко-Католицької церкви, адже цьогоріч вшановуємо 125-ліття з дня народження Патріарха. «Патріарх Йосиф Сліпий – знайомий і незнаний». Наукові симпозіуми на таку тему проходить містами України. Про долю митрополита та його значення в історії говорили й в Одесі. Чи знає і чи сприймає цю церковну постать південь України. Про це ми запитаємо у нашого земляка отця, доктора Андрія Танасійчука, який є протосинкелом Одеського і Кримського екзархатів УГКЦ. Він сьогодні гість програми. А ще запитаємо про його нелегку працю. Отець Андрій захистив дві докторські дисертації. В Італії викладає у римському Папському Східному інституті, є керівником кафедри при Факультеті Канонічного Права у Венеції. Постійно з душпастирською місією відвідує українських емігрантів за кордоном.
Горимо. В прямому розумінні. Особливо це добре помітно ввечері, коли на нічному небі вогняна заграва: горять поля, а разом з тим все живе, що на цих полях є. І що найголовніше – палимо ми самі. Ніби прибираючи свої угіддя, завдаємо непоправної шкоди власному здоров’ю.Тонна тліючого листя виділяє 30 кілограмів чадного газу, при згорянні листя та рослин виділяються важкі метали, окис азоту й багато інших канцерогенних сполук. А така речовина як бензопірен може викликати ракові захворювання. Спалювання рештків рослин і опалого листя небезпечне ще й тим, що може перерости у неконтрольоване горіння.
На Коломийщині відновлюють руханку, яку ще з сотню років тому започаткував син Івана Франка - Петро. Це трихвилинна гімнастика, специфічний танець, який діти виконують під музику. Вправи добре впливають на організм та зміцнюють імунітет. Її свого часу навіть робили вояки УПА. Підручник з Франкової руханки віднайшов і нині намагається її відродити коломиянин Василь Козак. Про особливості шведської руханки він розкаже у програмі «Про все, крім політики».
Кількість українських заробітчан з кожним роком стрімко зростає. Але дуже часто, відгукнувшись на таку вигідну пропозицію, наші громадяни стають заручниками недобросовісних роботодавців, а вирватися з рук аферистів, знаходячись в чужій країні, іноді буває дуже важко. У програмі Про все крім політики ми порадимо, як вберегтися від аферистів і не потрапити в трудове рабство, а також що робити, якщо ви все ж опинилися в такій прикрій ситуації.
Всеобуч для батьків на тему «Що таке інклюзивна освіта», як виховувати та навчати дітей з особливими потребами. Про це поговоримо у програмі «Про все, крім політики».
«Військовий очний травматизм. Ускладнення бойової травми ока». На таку тему поговоримо у програмі «Про все, крім політики». Гості: завідувач кафедрою офтальмології Буковинського державного медуніверситету, доктор медичних наук, професор Пенішкевич Ярослав Іванович та лікар-офтальмолог обласного госпіталю ветеранів війни Бакай Леся Михайлівна.
Всі ми з нетерпіння чекаємо Різдвяних свят, а перед ними Святої вечері, коли кожна сім'я збирається разом за спільним столом. Свята вечеря багата українськими традиціями та звичаями. Кожна господиня має певні страви, які вона вже обов'язково готує кожного року. Які ж це страви та як їх готувати? Це розкажуть та покажуть гості програми «Про все, крім політики».
Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 16 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!