«Про все, крім політики»

Середа о 19:45
Краса, психологія, інтимне життя, стосунки в сім’ї  - про це говорять в студії ведуча та її гість

Попередні випуски

Важко уявити собі людину, яка була б ідеально спокійною та завжди легко б вирішувала усі свої проблеми. Постійно зростають навантаження: інформаційні, емоційні, фізичні, які переростають у психотравмуючі ситуації та емоційне напруження. Особливо зараз багато людей відчувають нервову напруженість, коли вмикають новини чи просто обговорюють ситуацію в державі зі співрозмовниками. То ж як правильно заспокоювати себе самостійно та контролювати стреси порадять гості програми.
При Катедральному Соборі Преображення Христового діє церковний хор. Лауреат багатьох фестивалів, відомий за кордоном. Цього року вони ювіляри. Хору виповнилося 15 років. Ми запросили у студію представників цього творчого колективу. Говоримо про їхні творчі здобутки та слухаємо їхні духовні пісні.
Іноді хвороба дає нам символічне послання – потрібно лише навчитися розуміти мову, якою говорить вона з нами через свої симптоми. Наприклад, безуспішно лікуєтеся від виразки шлунку? А чи не занадто часто ви займаєтеся "самоїдством", "гризете себе"? Замучив біль в шиї? Чи не час скинути тих, хто на ній сидить? Нестерпний біль в спині? Можливо, ви взяли на себе занадто важку ношу? Страждаєте нападами астми? Подумайте, що або хто не дає вам "дихати на повні груди", "перекриває доступ кисню"… Цим і займається психосоматика - наука, яка досліджує вплив психологічних факторів на тілесні захворювання. Про це поговоримо у програмі "Про все, крім політики".
Автомобіль - це не тільки задоволення і комфорт. Водіння автомобіля - це відповідальність перед близькими людьми. Водіння автомобіля - це відповідальність матеріальна. Водіння автомобіля в нетверезому стані - це відповідальність кримінальна. І, нарешті, водіння автомобіля - це морально-психологічна відповідальність. Як діяти, коли вас зупинив співробітник ДАІ, як перебороти страх керма, переваги коробки-автомат, як правильно гальмувати та поводитися у заторах і загалом поради водіям від досвідчених фахівців. Про це та інше поговоримо у програмі «Про все, крім політики».
Цього року у Коломиї створили лікарняну касу. Її учасники, сплативши 25 гривень на місяць, мають змогу безкоштовно лікуватися, а медпрепарати отримувати за рахунок каси. Як стати учасником цього громадського об'єднання та які переваги мають члени лікарняної каси. Про це поговоримо у програмі "Про все, крім політики".
Цього року коломийська церковна спільнота отримала двох нових архієреїв. Владика Юліан Гатала призначений єпископом Коломийсько-Косівським УПЦ КП, а владика Василь Івасюк очолив Коломийсько-Чернівецьку єпархію УГКЦ. Цього разу журналіст Галина Досин запросила у програму «Про все, крім політики» владику Юліана. Говоритимуть про церковне та приватне життя архієрея.
Годувати дитину грудьми може майже кожна жінка. Не мають молока тільки 3% породіль! Решта 97% - в змозі дати маляті стільки молока, скільки треба (як мінімум до 1 року). Що ж треба знати про грудне вигодовування поговоримо у програмі «Про все, крім політики».
Кажуть, церковні дзвони лікують душу… А от запальні гуцульські мелодії коломийського гурту "Дзвони" не лише лікують, вони повертають людині другу молодість: піднімається настрій, ноги самі просяться до танцю, одразу стає легше жити, кудись зникають всі проблеми, а на обличчі з’являється щаслива посмішка… Гурт "Дзвони" - візитна картка гуцульського писанкового краю. На НТК у програмі "Про все, крім політики" поговоримо про успіхи колективу та долю української пісні на сучасній естраді.
Всім відомо, що жіночі груди - це найпривабливіша частина жіночої фігури, на яку чоловіки найбільше звертають увагу. Красиві перси підкреслюють сексуальність жінки і роблять її привабливою. Але ця краса є дуже вразливою. Лікарі називають молочні залози жінки "органом-мішенню", бо будь-які гормональні порушення в організмі позначаються, насамперед, на здоров'ї цього органу. Особливо шкідливі для грудей стреси, жирна та калорійна їжа, травми молочних залоз. Яка небезпека загрожує жіночим персам та як їх вберегти від хвороб поговоримо на НТК у програмі «Про все, крім політики».
Сторінки: Поперед. 1 ... 9 10 11 12 13 ... 16 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!