Палітра

Щосуботи 19:40
Коломийщина – край поетів, композиторів, народних майстрів, артистів. Про їхнє життя  та творчість розповідає ця програма. Палітра  кольорів та почуттів для кращого пізнання самобутності нашої землі.

Попередні випуски

Лауреат Шевченківської премії, єдиний та унікальний колектив зі столітньою історією – Національна заслужена капела бандуристів імені Георгія Майбороди сьогоднішні герої програми.
Ансамбль народного танцю "Надзбручанка" створили у 1959 році. Через три роки колектив отримав статус професійного. Відтоді не припиняв своєї роботи ні на мить. Змінювалися люди, епоха, та незмінними залишались танці і традиції.  Увесь час колектив працює на базі Тернопільської обласної філармонії. Назву "Надзбручанка" ансамбль отримав  від назви річки Збруч, яка протікає через увесь Тернопільський край.
Надзвичайно привітна, завжди усміхнена та закохана у світ – самобутня коломийська художниця Емілія Бережницька. Її знають не лише як творчу безпосередню особистість, а й як справжнього патріота України та активного громадського діяча.
Молода письменниця з Вінниччини, майбутній журналіст Інна Вікнянська поділилась своїм баченням про сучасний літературний процес в Україні та розповіла, чи важко молодим авторам реалізувати свій творчий потенціал у сучасному світі.
"Ексклюзив" – це унікальний хореографічний колектив. Вже близько року понад 60 дітей з Отинії займаються танцями на чолі зі своїм керівником, переселенкою зі Слов’янська Вікторією Биковою. Сьогодні наша програма розповість про успіхи та досягнення отинійських танцівників.
Один із найкращих трембітарів України Микола Павук поділився таємницями гри на трембіті та розповів про гуцульські традиції і святкування.
Фестиваль імені Анатолія Кос-Анатольського – це найдавніший фестиваль класичної музики на теренах України. Вже 29 років поспіль наше писанкове місто приймає учасників фестивалю та усіх прихильників творчості українських класиків.
Сьогоднішні герої програми – емігранти: француз українського походження Кирило Горішний та румун з українським корінням Міхай Тимошенко. Вони розповіли про спільний проект – графічний роман (за повістю Івана Франка) «Герой поневолі».
У сьогоднішній програмі актор, каскадер, поет та музикант Микола Кукурба розповів про життя у Львові та Коломиї, знайомство з Юрієм Нікуліним та чому його радянська влада запроторила до психлікарні.
Сторінки: Поперед. 1 2 3 4 5 ... 12 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!