Чемпіонат Івано-Франківщини з важкої атлетики провели у Коломиї (відео)

Новини Коломийщини 2 березня 2016

У залі фізкультурно-спортивного комплексу "Локомотив" відбувся Чемпіонат Івано-Франківської області з важкої атлетики для спортсменів до 20 років. Як завжди, вдало виступили коломияни. Дівчата вибороли сім перших місць. Не підвели і юнаки.

Читайте також