Збройні Сили України здатні очистити Донбас від бойовиків за короткий період часу 09.03.2017 у рубрицi «Новини України»

Збройні сили України по своїм бойовим якостям значно перевершують гібридні війська РФ в Донбасі і можуть протягом місяця зачистити схід України від бойовиків, однак при масштабному наступі ЗСУ в конфлікт втрутяться регулярні війська РФ, заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

"Останні події на фронті – бої на Светлодарской дузі та в районі Авдіївки – чітко показали, що наша армія значно сильніше цих гібридних російських військ. При сьогоднішній розстановці сил, нам достатньо місяця, щоб повністю очистити територію Донбасу. Але є одне питання: в разі початку визвольної операції, скільки своїх дивізій виставить проти нас Росія? В цьому головна проблема", – зазначив він.

"Потрібно розуміти, що ми воюємо не з сепаратистами, не з армійськими корпусами цих фейкових "ДНР" та "ЛНР". Проти нас веде війну Російська імперія, що має величезну армію і ядерну зброю ", – уклав він.

Крім цього, коментуючи слова секретаря РНБО Олександра Турчинова, нардеп Дмитро Тимчук розповів про те, що сили АТО можуть провести масштабний наступ на противника на Донбасі і домогтися при цьому успіху.

"При тій конфігурації російсько-терористичних військ, які є на Донбасі, сили АТО здатні виконати бойові завдання, здійснивши масштабний наступ на противника. Їм цілком під силу досягти успіху оперативно-тактичного характеру", – сказав Тимчук.

Він додав, що сили АТО можуть покінчити з "ДНР" та "ЛНР". "Питання в тому, як на це відреагує Росія. І чи готові ми до іншого формату протистояння з РФ?" – зазначив Тимчук.

За матеріалами: dt.ua та ukr.media

Новини партнерів

Loading...

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Всього 5 коментар(-ів):

Charlee 16.04.2017 12:55:35
There's a terrific amount of knoldewge in this article! http://skmdwz.com [url=http://forgyvwdn.com]forgyvwdn[/url] [link=http://fztppjxab.com]fztppjxab[/link]
Johnette 15.04.2017 23:40:42
You get a lot of respect from me for writing these helpful <a href="http://dpgrhom.com">arsleict.</a>
Ivalene 15.04.2017 00:58:12
Hey, that's poruwfel. Thanks for the news. http://jymaiybtevn.com [url=http://vmnfxyn.com]vmnfxyn[/url] [link=http://fghlqqdeshz.com]fghlqqdeshz[/link]
Frenchie 14.04.2017 02:35:31
It's great to find <a href="http://zeogarxuwv.com">soenmoe</a> so on the ball
Lyndall 18.03.2017 10:12:54
Okay I'm conenicvd. Let's put it to action.