СБУ затримала на хабарі посадовця державного санаторію на Прикарпатті 06.04.2017 у рубрицi «Новини Прикарпаття»

Юрисконсульта одного з державних санаторних закладів міста Яремче, що на Івано-Франківщині, затримали за хабарництво Служба безпеки України спільно з прокуратурою.
Посадовець отримала вісім тисяч сто гривень від місцевої мешканки за сприяння у працевлаштуванні на роботу. з цього приводу відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Також вирішується питання щодо оголошення затриманій про підозру за статтею 369-2 (зловживання впливом) ККУ. Тривають невідкладні слідчі дії.
Юрисконсульта одного з державних санаторних закладів міста Яремче, що на Івано-Франківщині, затримали за хабарництво Служба безпеки України спільно з прокуратурою. Посадовець отримала вісім тисяч сто гривень від місцевої мешканки за сприяння у працевлаштуванні на роботу. з цього приводу відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Також вирішується питання щодо оголошення затриманій про підозру за статтею 369-2 (зловживання впливом) ККУ. Тривають невідкладні слідчі дії.
СБУ затримала на хабарі посадовця державного санаторію на Прикарпатті

Новини партнерів

Loading...

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!