У Коломиї та районі вшанували Тараса Шевченка (відео)

Новини Коломийщини 11 березня 2019

205-ту річницю від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка відзначили у Коломиї. Біля пам'ятника Кобзареві зібралися представники духовенства, влади, товариства «Просвіта» та коломийська громада. Спочатку відслужили панахиду, а вже потім урочистості продовжили у міському Палаці культури «Народний дім».

Пам'ять великого Кобзаря вшанували і в Коломийській центральній районній бібліотеці.
Відділ культури райдержадміністрації запросив гостей на творчий захід. Тут дивилися фільм про Шевченка, читали його вірші та співали пісні на слова генія українського народу.

Святковий концерт з нагоди 205-ої річниці від Дня народження Кобзаря відбувся і у Матеївецькій ОТГ. У будинку культури свою творчість дарували вихованці шкіл з усіх куточків громади та колективи ОТГ.

«Феномен великого Кобзаря». Літературно-митецьке дійство відбулося у Космачі. У місцевий мистецькій садибі «Бутинар» зібрались юні музиканти, художники, читці та їхні педагоги. Твори Шевченка виконували учні природничо-математичного ліцею, вихованці коломийської дитячої музичної школи №2 та народного театру поезії «Орфей».

Воїни записали в окопах вірш про Шевченка. Військовослужбовці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ, яка дислокується у Коломиї, з нагоди 205-ї річниці від народження Тараса Шевченка прочитали на передовій вірш про уявну розмову із Кобзарем. Відео, яке було зняте безпосередньо на лінії зіткнення, пропонуємо подивитися далі.

Читайте також

Новини партнерів

Loading...