Прикарпаття в п'ятірці лідерів по реалізації проекту «Мовлення громад»

Новини Прикарпаття 30 січня 2019

Прикарпаття в п'ятірці лідерів по реалізації проекту «Мовлення громад»: звіт представника Національної ради Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в області

За 2018 рік представником Національної ради в області проведено понад 400 моніторингів ТРО, під час яких виявлено 70 порушень медійного законодавства.

У звіті представника Національної ради в Івано-Франківській області, зокрема, розглянуті питання стану телерадіоінформаційного простору Прикарпаття, результати моніторингу мовних квот на місцевих та регіональних радіо і телебаченні, результати перевірок телерадіокомпаній. Зі звіту можна дізнатись, про ситуацію в телепросторі області після відключення аналогового сигналу, детально описані кроки по захисту інформаційного простору.

Протягом 2018 року в області активно розвивається мережа провайдерів кабельного телебачення. На сьогодні на Прикарпатті працюють 48 телевізійних мереж, які охоплюють всі без винятку райони області.

Із звітом представника Національної ради в Івано-Франківській області Ігоря Маслова можна ознайомитись на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за адресою:

https://www.nrada.gov.ua/reports/

Читайте також

Новини партнерів

Loading...