ТелепрограмаТелепрограма на сьогодні

Телепрограма на тиждень (16 Жовтня — 22 Жовтня)
16 Жовтня
17 Жовтня
06:00 Ранок.''Новий день'' з Анатолічем та Шпачинською
07:00 ''Репортер''. Новини
07:15 Ранок.''Новий день'' з Анатолічем та Шпачинською
08:00 ''Репортер''. Новини
08:15 Ранок.''Новий день'' з Анатолічем та Шпачинською
09:00 Героям слава!НТК
09:30 Міжнародні новини.НТК.
10:00 ''Репортер''. Новини
10:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Леончук і Рольником
11:00 ''Репортер''. Новини
11:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Леончук і Рольником
12:00 Героям слава! НТК
12:30 Висновки.НТК.
13:30 Музичний сюрприз.НТК
14:00 ''Репортер''. Новини
14:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
15:00 ''Репортер''. Новини
15:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
16:00 ''Репортер''. Новини
16:15 Кримінал
17:00 Пізнавайки.НТК.
17:15 Музичний сюрприз.НТК
18:00 ''Разом'' з Ганапольским, Кисельовим, Орловською, Ашіон
18:40 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським
19:00 Події дня.НТК.
19:25 Народна погода.НТК.
19:30 Бесіди про головне.НТК.
20:30 Героям слава! НТК
21:00 Музичний сюрприз.НТК.
22:00 ''Підсумки'' з Евгенієм Кисельовим
23:00 Кримінал
18 Жовтня
06:00 Ранок.''Новий день'' з Анатолічем та Шпачинською
07:00 ''Репортер''. Новини
07:15 Ранок.''Новий день'' з Анатолічем та Шпачинською
08:00 ''Репортер''. Новини
08:15 Ранок.''Новий день'' з Анатолічем та Шпачинською
09:00 Події дня.НТК.
09:25 Народна погода.НТК.
09:30 Бесіди про головне.НТК.
10:00 ''Репортер''. Новини
10:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Леончук і Рольником
11:00 ''Репортер''. Новини
11:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Леончук і Рольником
12:00 Події дня.НТК.
12:25 Народна погода.НТК.
12:30 Місто Кола – спадок предків.НТК.
12:45 Героям слава! НТК
13:30 Музичний сюрприз.НТК
14:00 ''Репортер''. Новини
14:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
15:00 ''Репортер''. Новини
15:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
16:00 ''Репортер''. Новини
16:15 Кримінал
17:00 Пізнавайки.НТК.
17:15 ''Ситуація'' з Тарасом Березовцем
17:15 Музичний сюрприз.НТК
18:00 ''Разом'' з Ганапольским, Кисельовим, Орловською, Ашіон
18:40 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським
19:00 Події дня.НТК.
19:35 Народна погода.НТК.
19:40 «Обрані».НТК.
20:00 Про все, крім політики.НТК.
21:00 Музичний сюрприз.НТК.
22:00 ''Підсумки'' з Евгенієм Кисельовим
23:00 Кримінал
19 Жовтня
06:00 Ранок.''Новий день'' з Анатолічем та Шпачинською
07:00 ''Репортер''. Новини
07:15 Ранок.''Новий день'' з Анатолічем та Шпачинською
08:00 ''Репортер''. Новини
08:15 Ранок.''Новий день'' з Анатолічем та Шпачинською
09:00 Події дня.НТК.
09:25 Народна погода.НТК.
09:30 «Обрані» НТК.
10:00 ''Репортер''. Новини
10:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Леончук і Рольником
11:00 ''Репортер''. Новини
11:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Леончук і Рольником
12:00 Події дня.НТК.
12:25 Народна погода.НТК.
12:30 Про все, крім політики.НТК.
13:30 Музичний сюрприз.НТК.
14:00 ''Репортер''. Новини
14:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
15:00 ''Репортер''. Новини
15:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
16:00 ''Репортер''. Новини
16:15 Кримінал
17:00 Пізнавайки.НТК.
17:15 Музичний сюрприз.НТК
18:00 ''Разом'' з Ганапольским, Кисельовим, Орловською, Ашіон
18:40 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським
19:00 Події дня.НТК.
19:25 Народна погода.НТК.
19:30 Слідство інфо.НТК.
20:00 Прямий ефір на каналі НТК.
21:00 Музичний сюрприз.НТК.
22:00 ''Підсумки'' з Евгенієм Кисельовим
23:00 Кримінал
06:00 Ранок.''Новий день'' з Анатолічем та Шпачинською
07:00 ''Репортер''. Новини
07:15 Ранок.''Новий день'' з Анатолічем та Шпачинською
08:00 ''Репортер''. Новини
08:15 Ранок.''Новий день'' з Анатолічем та Шпачинською
09:00 Події дня.НТК.
09:25 Народна погода.НТК.
09:30 Слідство інфо.НТК.
10:00 ''Репортер''. Новини
10:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Леончук і Рольником
11:00 ''Репортер''. Новини
11:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Леончук і Рольником
12:00 Події дня.НТК.
12:25 Народна погода.НТК.
12:30 Прямий ефір на НТК.
13:30 Музичний сюрприз.НТК.
14:00 ''Репортер''. Новини
14:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
15:00 ''Репортер''. Новини
15:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
16:00 ''Репортер''. Новини
16:15 Кримінал
17:00 Пізнавайки.НТК.
17:15 Музичний сюрприз.НТК
18:00 ''Разом'' з Ганапольским, Кисельовим, Орловською, Ашіон
18:40 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським
19:00 Події дня.НТК.
19:25 Народна погода.НТК.
19:30 Палітра.НТК.
20:00 Висновки.НТК.
21:00 Музичний сюрприз.НТК.
22:00 ''Підсумки'' з Евгенієм Кисельовим
23:00 Кримінал
21 Жовтня
09:00 Події дня.НТК.
09:25 Народна погода.НТК.
09:30 Палітра.НТК.
10:00 ''Репортер''. Новини
10:15 Концерт
11:00 ''Репортер''. Новини
11:15 ''Територія позитиву '' з Сніжаною Єгоровою
12:00 Події дня.НТК.
12:25 Народна погода.НТК.
12:30 Слідство інфо.НТК.
13:00 Музичний сюрприз.НТК.
14:00 ''Репортер''. Новини
14:15 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським
15:00 ''Репортер''. Новини
15:15 ''Золотий гусак.'' NEW
16:00 ''Репортер''. Новини
16:15 ''Територія позитиву '' з Сніжаною Єгоровою
17:00 ''Репортер''. Новини
17:15 Кримінал
18:00 ''Репортер''. Новини
18:15 ''Закрита зона''
19:00 Події тижня.НТК.
19:55 Народна погода.НТК.
20:00 Музичний сюрприз.НТК
21:00 ''Підсумки'' з Евгенієм Кисельовим
23:00 ''Світські хроніки''
22 Жовтня
09:00 Події тижня.НТК.
09:55 Народна погода.НТК
10:00 ''Репортер''. Новини
10:15 ''Очі в очі '' з Юліею Литвиненко
11:00 ''Репортер''. Новини
11:15 ''Територія позитиву '' з Сніжаною Єгоровою
12:00 Події тижня.НТК.
12:55 Народна погода.НТК.
13:00 Музичний сюрприз.НТК
14:00 ''Репортер''. Новини
14:15 ''Закрита зона''
15:00 ''Репортер''. Новини
15:15 ''Кисельов. Авторське''
16:00 Музичний сюрприз.НТК.
17:00 ''Репортер''. Новини
17:15 ''Світські хроніки''
18:00 ''Репортер''. Новини
18:15 Концерт
19:00 Події тижня.НТК.
19:55 Народна погода.НТК.
20:00 Музичний сюрприз.НТК
21:00 Кримінал
23:00 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським