Роздрукувати

ТелепрограмаТелепрограма на сьогодні

Телепрограма на тиждень (11 Грудня — 17 Грудня)
11 Грудня
06:00 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
07:00 ''Репортер''. Новини
07:15 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
08:00 ''Репортер''. Новини
08:15 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
09:00 Події тижня.НТК.
09:55 Народна погода.НТК
10:00 ''Репортер''. Новини
10:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Мариною Леончук і Павлом Рольником
11:00 ''Репортер''. Новини
11:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Мариною Леончук і Павлом Рольником
12:00 Події тижня.НТК.
12:55 Народна погода.НТК.
13:00 Музичний сюрприз.НТК.
14:00 ''Репортер''. Новини
14:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
15:00 ''Репортер''. Новини
15:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
16:00 ''Репортер''. Новини
16:15 ''Кримінал'' з Олександром Лірчуком
17:00 Пізнавайки.НТК.
17:15 Музичний сюрприз.НТК.
18:00 ''Разом'' з Ганапольским, Кисельовим, Орловською, Ашіон
18:40 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським
19:00 Події дня.НТК.
19:25 Народна погода.НТК.
19:30 Висновки.НТК.
20:30 Кримінальний огляд ЦГЗ.НТК.
20:45 Паті з ФМ- ТБ.НТК.
21:00 Музичний сюрприз.НТК
22:00 ''Підсумки'' з Евгенієм Кисельовим
23:00 ''Кримінал'' з Олександром Лірчуком
12 Грудня
06:00 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
07:00 ''Репортер''. Новини
07:15 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
08:00 ''Репортер''. Новини
08:15 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
09:00 Події дня.НТК.
09:25 Народна погода.НТК.
09:30 Міжнародні новини.НТК.
10:00 ''Репортер''. Новини
10:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Мариною Леончук і Павлом Рольником
11:00 ''Репортер''. Новини
11:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Мариною Леончук і Павлом Рольником
12:00 Події дня.НТК.
12:25 Народна погода.НТК.
12:30 Висновки.НТК.
13:30 Музичний сюрприз.НТК
14:00 ''Репортер''. Новини
14:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
15:00 ''Репортер''. Новини
15:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
16:00 ''Репортер''. Новини
16:15 ''Кримінал'' з Олександром Лірчуком
17:00 Пізнавайки.НТК.
17:15 Музичний сюрприз.НТК.
18:00 ''Разом'' з Ганапольским, Кисельовим, Орловською, Ашіон
18:40 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським
19:00 Події дня.НТК.
19:25 Народна погода.НТК.
19:30 Бесіди про головне.НТК.
20:30 Формула здоров»я. НТК
21:00 Музичний сюрприз.НТК
22:00 ''Підсумки'' з Евгенієм Кисельовим
23:00 ''Кримінал'' з Олександром Лірчуком
13 Грудня
06:00 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
07:00 ''Репортер''. Новини
07:15 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
08:00 ''Репортер''. Новини
08:15 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
09:00 Події дня.НТК.
09:25 Народна погода.НТК.
09:30 Бесіди про головне.НТК
10:00 ''Репортер''. Новини
10:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Мариною Леончук і Павлом Рольником
11:00 ''Репортер''. Новини
11:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Мариною Леончук і Павлом Рольником
12:00 Події дня.НТК.
12:25 Народна погода.НТК.
12:30 Формула здоров»я. НТК,
13:00 Кримінальний огляд ЦГЗ.НТК.
13:15 Пізнавайки.НТК.
13:30 Музичний сюрприз.НТК
14:00 ''Репортер''. Новини
14:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
15:00 ''Репортер''. Новини
15:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
16:00 ''Репортер''. Новини
16:15 ''Кримінал'' з Олександром Лірчуком
17:00 Пізнавайки.НТК.
17:15 Музичний сюрприз.НТК.
18:00 ''Разом'' з Ганапольским, Кисельовим, Орловською, Ашіон
18:40 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським
19:00 Події дня.НТК.
19:25 Народна погода.НТК.
19:30 «Обрані».НТК.
20:00 Про все, крім політики.НТК.
21:00 Музичний сюрприз.НТК.
22:00 ''Підсумки'' з Евгенієм Кисельовим
23:00 ''Кримінал'' з Олександром Лірчуком
14 Грудня
06:00 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
07:00 ''Репортер''. Новини
07:15 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
08:00 ''Репортер''. Новини
08:15 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
09:00 Події дня.НТК.
09:25 Народна погода.НТК.
09:30 «Обрані» НТК.
10:00 ''Репортер''. Новини
10:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Мариною Леончук і Павлом Рольником
11:00 ''Репортер''. Новини
11:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Мариною Леончук і Павлом Рольником
12:00 Події дня.НТК.
12:25 Народна погода.НТК.
12:30 Про все, крім політики.НТК.
13:30 Музичний сюрприз.НТК
14:00 ''Репортер''. Новини
14:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
15:00 ''Репортер''. Новини
15:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
16:00 ''Репортер''. Новини
16:15 ''Кримінал' 'з Олександром Лірчуком
17:00 Пізнавайки.НТК.
17:15 Музичний сюрприз.НТК.
18:00 ''Разом'' з Ганапольским, Кисельовим, Орловською, Ашіон
18:40 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським
19:00 Події дня.НТК.
19:25 Народна погода.НТК.
19:30 Формула здоров»я.НТК.
20:00 Прямий ефір на НТК.
21:00 Музичний сюрприз.НТК
22:00 ''Підсумки'' з Евгенієм Кисельовим
23:00 ''Кримінал'' з Олександром Лірчуком
15 Грудня
06:00 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
07:00 ''Репортер''. Новини
07:15 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
08:00 ''Репортер''. Новини
08:15 Ранок.''Новий день'' з Анатоліем Анатолічем та Юліей Шпачинською
09:00 Події дня.НТК.
09:25 Народна погода.НТК.
09:30 Герої сучасної війни.НТК.
10:00 ''Репортер''. Новини
10:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Мариною Леончук і Павлом Рольником
11:00 ''Репортер''. Новини
11:15 Ранок. ''Ми всі...'' з Мариною Леончук і Павлом Рольником
12:00 Події дня.НТК.
12:25 Народна погода.НТК.
12:30 Прямий ефір на НТК.
13:30 Музичний сюрприз.НТК.
14:00 ''Репортер''. Новини
14:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
15:00 ''Репортер''. Новини
15:15 ''Деталі'' з Василісою Фроловою і Сергієм Дойком
16:00 ''Репортер''. Новини
16:15 ''Кримінал'' з Олександром Лірчуком
17:00 Пізнавайки.НТК.
17:15 Музичний сюрприз.НТК.
18:00 ''Разом'' з Ганапольским, Кисельовим, Орловською, Ашіон
18:40 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським
19:00 Події дня.НТК.
19:25 Народна погода.НТК.
19:30 На часі. НТК.
19:50 Палітра.НТК.
20:15 Сила закону.НТК.
20:30 Міжнародні новини.НТК.
21:00 Музичний сюрприз.НТК.
22:00 ''Підсумки'' з Евгенієм Кисельовим
23:00 ''Кримінал'' з Олександром Лірчуком
16 Грудня
09:00 Події дня.НТК.
09:25 Народна погода.НТК.
09:30 Палітра.НТК.
10:00 ''Репортер''. Новини
10:15 Концерт
11:00 ''Репортер''. Новини
11:15 ''Територія позитиву '' з Сніжаною Єгоровою
12:00 Події дня.НТК.
12:25 Народна погода.НТК.
12:30 Обрані.НТК.
13:00 Музичний сюрприз.НТК.
14:15 ''Золотий гусак.'' NEW
15:00 Концерт
16:00 ''Репортер''. Новини
16:15 ''Територія позитиву '' з Сніжаною Єгоровою
17:00 ''Репортер''. Новини
17:15 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським
18:00 ''Репортер''. Новини
18:15 THE WEEK Міжнародний огляд тижня з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаевим
19:00 Події тижня.НТК.
19:55 Народна погода.НТК.
20:00 Музичний сюрприз.НТК
21:00 ''Світські хроніки''
22:00 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським
23:00 ''Кримінал'' з Олександром Лірчуком
09:00 Події тижня.НТК.
09:55 Народна погода.НТК
10:00 ''Репортер''. Новини
10:15 ''Світські хроніки''
11:00 ''Репортер''. Новини
11:15 ''Територія позитиву '' з Сніжаною Єгоровою
12:00 Події тижня.НТК.
12:55 Народна погода.НТК.
13:00 Музичний сюрприз.НТК
14:00 ''Кисельов. Авторське''
15:15 ''Золотий гусак.'' NEW
16:00 ''Репортер''. Новини
16:15 ''Територія позитиву '' з Сніжаною Єгоровою
17:00 Концерт
18:00 На часі.НТК.
18:15 Недільні читання.НТК.
18:30 Сила закону.НТК.
18:45 Місто Кола – спадок предків.НТК.
19:00 Події тижня.НТК.
19:55 Народна погода.НТК.
20:00 Люби себе.
20:40 Музичний сюрприз.НТК
21:00 THE WEEK Міжнародний огляд тижня зТарасом Березовцем та Пітером Залмаевим
22:00 ''Эхо України'' с Матвієм Ганапольським