Ток-шоу «Коломия думає»

Четвер о 20:30
Обговорення важливих суспільно-політичних проблем з гостями – місцевими чиновниками, представниками громадськості, політичних партій , громадських організацій, фахівцями певних галузей

Попередні випуски

Ток-шоу "Коломия думає" за 21.03.13
В ефірі телеканалу НТК відбулося ток-шоу "Коломия думає з Тамарою Приходько". Мова йшла про медицину Івано-Франківської області та про реформи в цій галузі. У зустрічі взяв участь головний лікар Прикарпаття - Роман Мельник.
На телеканалі НТК 24 січня 2013 року відбулося ток-шоу "Коломия думає з Тамарою Приходько". Учасники програми - депутати міської ради та громадськість. Учасники обговорювали важливі питання для Коломиї. Зокрема, йшла мова про будівництво нового басейну, про реставрацію центральної частини міста і парку Трильовського.
Дивіться ток-шоу "Коломия думає" за участю Марка Зобова, голови Асоціації "Духовно-інтелектуальний вибір", з міста Харків та представників п'яти етнічних груп, котрі мешкають в Коломиї. Будемо говорити про толерантне співіснування українців з поляками, євреями, німцями, та росіянами, а також про народовладдя в Україні, яким воно є.
У ток-шоу «Коломия думає» поспілкуємося з головою Постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку, новообраним депутатом українського парламенту від ВО «Свобода» Русланом Зеликом та його колегами, членами комісії Володимиром Ковальчуком, Анатолієм Дронем та Василем Скрипничуком. Учасники дискусії – депутати міської й районної ради та журналісти.
Дивіться ток-шоу "Коломия думає". Говоритимемо про парламентські вибори, які відбулися в Україні.
31 травня на телеканалі НТК відбулося ток-шоу «Коломия думає». Гості студії - міський голова Ігор Слюзар, керівники депутатських фракцій та комісій Коломийської міської ради.
У четвер, 15 березня, відбувся прямий ефір за участю заступника міського голови Коломиї Михайла Білоуса та керівників всіх комунальних служб. Мова йшла про житлово-комунальне господарство.
На запитання коломиян відповідав народний депутат України, наш краянин, Ігор Зварич.
Сторінки: Поперед. 1 ... 3 4 5 6 7 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!