«Про все, крім політики»

Середа о 19:45
Краса, психологія, інтимне життя, стосунки в сім’ї  - про це говорять в студії ведуча та її гість

Попередні випуски

Надзвичайний дар йому передала бабуся, а вчився він у карпатського мольфара Нечая. Каже, що знає майбутнє нашої держави та кожної людини. Щоправда, розповідати про це, згідно із певними законами, не може. Себе називає магом. То хто ж він – жартівник, фантазер, відьмак чи дійсно людина з надзвичайними здібностями? Гість студії у програмі «Про, все крім політики» мольфар Олекса.
Як прищепити дитині любов до читання - це питання одного разу неминуче постає перед кожним батьком і педагогом. Воно ускладнюється тим, що сучасну дитину з раннього віку оточують телевізори і комп'ютер, які починають замінювати не тільки читання, але й живе людське спілкування. У програмі «Про все, крім політики» ви дізнаєтеся, як навчити малечу любити читати за спеціально розробленою методикою.
Їх називають коштовною перлиною національної культури, ангелами української пісні. Їм аплодували у різних країнах світу та континентах. Цимбаліст та співачка – народні артисти України – Оксана Савчук, Іван Кавацюк. Разом – унікальний на світових теренах дует "Писанка".
Захворіли? Ціни в аптеках недоступні для вашого гаманця? Тоді ця інформація Вам потрібна. Повноцінно полікуватися у лікарні за 50 гривень на місяць. Це можливо, якщо ви – член Лікарняної каси Прикарпаття. Про переваги цього громадського об'єднання поговоримо у програмі "Про все, крім політики".
Вже є багато доказів того, що низка хвороб виникають через стреси та переживання. І чим більше негативних емоцій отримує людина, тим більше у неї проблем зі здоров'ям. Не дарма ж кажуть: «Усі хвороби від нервів». Такі недуги називають психосоматичними. Про це поговоримо у програмі «Про все, крім політики». 
Як розрізнити грип та ГРВІ, у яких випадках треба терміново викликати лікаря, чим можна підсилити імунітет, чи допоможе вакцинація. І чи дійсно такий страшний грип, як про нього говорять. Про це поговоримо у програмі «Про все, крім політики».
Що таке ароматерапія та що вона лікує, як правильно підібрати парфуми та як створити приємний аромат в оселі чи гардеробній, афродизіаки – міф чи реальність. Про це поговоримо у програмі «Про все, крім політики».
Поговоримо про коломийську екологію. Яким повітрям ми дихаємо, що споживаємо, яку воду п'ємо, що робиться зі сміттям, куди зливають нечистоти.
16 листопада працівники радіо, телебачення та зв'язку відзначають професійне свято. Про успіхи, напрацювання та плани поговоримо з керівництвом ТРК "НТК" у програмі Галини Досин «Про все, крім політики».
Сторінки: Поперед. 1 ... 3 4 5 6 7 ... 16 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!