«Про все, крім політики»

Середа о 19:45
Краса, психологія, інтимне життя, стосунки в сім’ї  - про це говорять в студії ведуча та її гість

Попередні випуски

Згідно зі статистикою, 80% населення має цих непроханих та небезпечних сусідів. І якщо дорослі мають сили з ними боротися, то дітям вони можуть створити неабиякі проблеми. Це - черв'яки, які живуть у людському організмі або простіше - глисти. Про цю проблему поговоримо у програмі "Про все, крім політики".
Надзвичайний дар йому передала бабуся, а вчився він у карпатського мольфара Нечая. Каже, що знає майбутнє нашої держави та кожної людини. Щоправда, розповідати про це, згідно із певними законами, не може. Себе називає магом. То хто ж він – жартівник, фантазер, відьмак чи дійсно людина з надзвичайними здібностями? Гість студії у програмі «Про, все крім політики» мольфар Олекса.
Як прищепити дитині любов до читання - це питання одного разу неминуче постає перед кожним батьком і педагогом. Воно ускладнюється тим, що сучасну дитину з раннього віку оточують телевізори і комп'ютер, які починають замінювати не тільки читання, але й живе людське спілкування. У програмі «Про все, крім політики» ви дізнаєтеся, як навчити малечу любити читати за спеціально розробленою методикою.
Їх називають коштовною перлиною національної культури, ангелами української пісні. Їм аплодували у різних країнах світу та континентах. Цимбаліст та співачка – народні артисти України – Оксана Савчук, Іван Кавацюк. Разом – унікальний на світових теренах дует "Писанка".
Захворіли? Ціни в аптеках недоступні для вашого гаманця? Тоді ця інформація Вам потрібна. Повноцінно полікуватися у лікарні за 50 гривень на місяць. Це можливо, якщо ви – член Лікарняної каси Прикарпаття. Про переваги цього громадського об'єднання поговоримо у програмі "Про все, крім політики".
Вже є багато доказів того, що низка хвороб виникають через стреси та переживання. І чим більше негативних емоцій отримує людина, тим більше у неї проблем зі здоров'ям. Не дарма ж кажуть: «Усі хвороби від нервів». Такі недуги називають психосоматичними. Про це поговоримо у програмі «Про все, крім політики». 
Як розрізнити грип та ГРВІ, у яких випадках треба терміново викликати лікаря, чим можна підсилити імунітет, чи допоможе вакцинація. І чи дійсно такий страшний грип, як про нього говорять. Про це поговоримо у програмі «Про все, крім політики».
Що таке ароматерапія та що вона лікує, як правильно підібрати парфуми та як створити приємний аромат в оселі чи гардеробній, афродизіаки – міф чи реальність. Про це поговоримо у програмі «Про все, крім політики».
Поговоримо про коломийську екологію. Яким повітрям ми дихаємо, що споживаємо, яку воду п'ємо, що робиться зі сміттям, куди зливають нечистоти.
Сторінки: Поперед. 1 ... 3 4 5 6 7 ... 16 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!