«Про все, крім політики»

Середа о 19:45
Краса, психологія, інтимне життя, стосунки в сім’ї  - про це говорять в студії ведуча та її гість

Попередні випуски

2-3 липня коломиян та гостей міста чекає дивовижний відпочинок. Місцева молодь організовує традиційний арт-фестиваль «Трикутник». Захід відбудеться у Воскресінцях. Що пропонують гостям організатори? Про це поговоримо у програмі «Про все, крім політики».
Представники громадського об'єднання "Коломийські атракції" готують для коломиян фестиваль вуличних мистецтв Арт-візія.
У Карпатах недаремно кажуть: «Допоки пишуть писанки, доти буде світ, а коли перестануть - тоді світ скінчиться». Про історію писанки розкаже гість програми «Про все, крім політики», відомий представник династії писанкарів, а віднедавна ще й воїн-писанкар, коломиянин Олег Кіращук.
Згідно з китайською медициною, людина хворіє, коли порушується нормальний перебіг енергії каналами в організмі і основним завданням є відкриття цих каналів. Китайський майстер у сфері лікувального масажу з елементами мануальної терапії, точкового масажу та рефлексотерапії доктор Ван Лі Тао гість програми "Про все, крім політики".
Унікальну методику розробив коломиянин Василь Козак - президент фізкультурно-спортивного товариства "ДІР Академія" України. Його система настільки проста, що нею можна оволодіти дистанційно – через Інтернет. Тому вона набула популярності не лише в Україні, а й за кордоном. Про особливості програми ДІР та користь йоги поговоримо у програмі "Про все, крім політики".
Не топити, не викидати та не вбивати братів наших менших, - закликають коломийські волонтери. Найкращий вихід, щоб зменшити кількість вуличних тварин – стерилізація. Вже кілька років поспіль активісти з громадської організації «Вдячні лапи», разом з ветеринарами, проводять цю медичну процедуру, про що свідчать спеціальні бірки на вухах у собак та котів.
Як дізнатися чи вживає дитина наркотики? Що робити, коли близька людина стає алкоголіком? Як кинути палити раз і назавжди? Токсикоманія - хвороба, від якої практично неможливо позбутися самостійно. Щоб уберегти себе та близьких від цих страшних хвороб – варто знати про їхню небезпеку та наслідки.
Якщо Ви хочете аби сімейне життя не перетворювалося на суцільну суперечку, сварки та докори - вчіться планувати сімейний бюджет. Аби діти вміли заробляти та знали ціну грошам - вчіться формувати сімейний бюджет. Отже, щоб уникнути багатьох проблем в особистому житті, достатньо бути фінансово грамотними. Дослідження кажуть, що грамотне планування сімейного бюджету заощаджує у місяць 15-20% витрат, а це ой як актуально у наш час. Про фінансову грамотність поговоримо у програмі «Про все, крім політики».
Алкоголізм – це страшна хвороба. Боляче бачити, як близька людина занурюється в цю безодню. Часом опускаються руки і не знаєш, як зарадити біді. Алкоголізм можна і потрібно лікувати! Але хворому алкоголізмом складно вилікуватися поодинці, йому потрібна допомога близьких і рідних. Як правильно це робити навчають у духовному консультативно-просвітницькому центрі "Навернення", що діє в Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ. Поради від священиків, які допомагають зцілюватися алкоголікам, дивіться у програмі "Про все, крім політики".
Сторінки: Поперед. 1 2 3 4 5 6 ... 16 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!