«Про все, крім політики»

Середа о 19:45
Краса, психологія, інтимне життя, стосунки в сім’ї  - про це говорять в студії ведуча та її гість

Попередні випуски

Кількість українських заробітчан з кожним роком стрімко зростає. Але дуже часто, відгукнувшись на таку вигідну пропозицію, наші громадяни стають заручниками недобросовісних роботодавців, а вирватися з рук аферистів, знаходячись в чужій країні, іноді буває дуже важко. У програмі Про все крім політики ми порадимо, як вберегтися від аферистів і не потрапити в трудове рабство, а також що робити, якщо ви все ж опинилися в такій прикрій ситуації.
Всеобуч для батьків на тему «Що таке інклюзивна освіта», як виховувати та навчати дітей з особливими потребами. Про це поговоримо у програмі «Про все, крім політики».
«Військовий очний травматизм. Ускладнення бойової травми ока». На таку тему поговоримо у програмі «Про все, крім політики». Гості: завідувач кафедрою офтальмології Буковинського державного медуніверситету, доктор медичних наук, професор Пенішкевич Ярослав Іванович та лікар-офтальмолог обласного госпіталю ветеранів війни Бакай Леся Михайлівна.
Всі ми з нетерпіння чекаємо Різдвяних свят, а перед ними Святої вечері, коли кожна сім'я збирається разом за спільним столом. Свята вечеря багата українськими традиціями та звичаями. Кожна господиня має певні страви, які вона вже обов'язково готує кожного року. Які ж це страви та як їх готувати? Це розкажуть та покажуть гості програми «Про все, крім політики».
Як вберегтися від грипу та ГРВІ. Про це поговоримо в програмі «Про все, крім політики».
Сахаджа йога... У цьому випадку сахаджа означає «народжений з», а «йога» означає «союз». Це одна з форм медитації. Сахаджа йога вчить, що є сім основних енергетичних точок, або чакр, у тонкому тілі, які можуть бути збалансовані пробудженням кундаліні, зазвичай латентною енергією, що є в кожній людській істоті. Коли самореалізація досягнена, людина відчує прохолодний вітерець на верхівці голови. Якщо є відчуття тепла або жару, то тіло не досягло такого балансу. Сахаджа йога стверджує, що пропонує простіший шлях, навіть названий «негайний», до досягнення цього стану, ніж інші традиційні методи, такі як хатха-йога, що опирається на фізичні пози і дихальні вправи для досягнення самореалізації. Вчення розповсюджене у 100 країнах світу. Центри сахаджа йоги є в містах України, знайшла вона прихильників і на Прикарпатті, зокрема і в Коломиї. Вони є сьогодні гостями програми.
Микола Василевич - музикант, трубач та трембітар. Майже півстоліття на сцені. Організував перший у Коломиї парад духових оркестрів, створив єдиний в Україні духовий оркестр в структурі МВС, перший зі своїм оркестром у буремних 90-их відвідав Схід, а нещодавно встановив рекорд – єдиний музикант, який виконав гімн України на трембіті.
Тварини, як і люди, з настанням холодних днів потребують особливого піклування та догляду. Виявляється вони теж хворіють і є такі недуги з якими тварини самостійно та й навіть з допомогою господарів впоратися не можуть. Тут вже треба звертатися до фахівців, а ще краще готувати організм до зими заздалегідь. Як захистити домашніх улюбленців в холодну пору року. Про це поговоримо в програмі «Про все, крім політики». Гість студії - директор клініки «Пан Коцький», ветеринар, викладач з ветеринарної хірургії Михайло Мочернюк.
У Коломийському лікувально-діагностичному центрі «ВІВА-МЕД» запроваджують відновлювальну та пластичну хірургію. Операції робитимуть лапароскопічним методом. Їх виконуватиме один із засновників лапароскопії на Прикарпатті, хірург обласної клінічної лікарні, лікар вищої категорії Ігор Боднарук. Як коломиянам та мешканцям сусідніх районів покращити власне тіло та позбутися недоліків, які заважають повноцінно жити? Про це поговоримо у програмі «Про все, крім політики».
Сторінки: Поперед. 1 2 3 4 5 ... 16 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!