«Про все, крім політики»

Середа о 19:45
Краса, психологія, інтимне життя, стосунки в сім’ї  - про це говорять в студії ведуча та її гість

Попередні випуски

Мабуть, кожний школяр неодноразово мріяв про той щасливий день, коли він нарешті закінчить школу і зможе розпочати доросле життя. Врешті, на відміну від багатьох інших, ця мрія завжди збувається, після чого приходить розуміння того, що доросле життя означає дорослі проблеми. Є така приказка: хто на що вчився, той так і має. Перед абітурієнтами сьогодні постає неабияка дилема: куди піти вчитися? А, враховуючи той факт, що освіта нині, здебільшого, платна, то вступ на ту чи іншу спеціальність дорівнює вдалій або невдалій інвестиції у власне майбутнє. Не є великим відкриттям, що сучасне молоде покоління значно практичніше, ніж кілька десятків років тому. Сьогодні діти значно рідше мріють про професії космонавта чи вчителя. Романтика — річ хороша, але їсти хочеться завжди. І тому омріяними і широко оспіваними у сучасних кінофільмах професіями є юристи, економісти, банкіри. У списку престижних завжди залишалася професія медика, але останніми роками із зарплатнею ситуація складна, тому через це дедалі частіше випускники відмовляються від лікарської професії. Чи дійсно це так і як виправити ситуацію. Про це ми запитаємо у гостей програми. Це наші давні друзі, а саме –ректор ІФНМУ, д.м.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України Микола Рожко, завідувач кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини Василь Міщук, відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Ігор Сарапук.
Він має в собі феноменальну здатність - сканувати людину наскрізь, тобто бачити скелет, кровоносні судини, окремі органи. І що важливо – енергетичний стан організму. Виявляє навіть ті дефекти, котрі не показує ультразвукова діагностика. Він – цілитель з 30-річним досвідом, а ще його називають – людина-рентген. Володимир Казакевич, який приїхав на Коломийщину з Австрії бачить обдарованих людей з-поміж нас навіть по фотографії чи скайпом. Більше того, може стати вашим вчителем та розвинути приховані здібності, бо цілитель переконаний, що кожна людина народжується з даром.
Серцево-судинні захворювання, діабет другого типу, астма. Люди з такими захворюваннями можуть безкоштовно отримати ліки в аптеках. Це передбачено в рамках урядової програми «Доступні ліки». Де і хто може отримати безоплатні пігулки. Про це поговоримо у програмі "Про все, крім політики".
У Коломиї цього року традиційно відбудеться авіа-, авто-, мотофестиваль «Drive for life fest». Два дні екстриму, тисячі гостей зі всієї України, сотні автівок, двоколісників та літаків. У результаті - океан позитивних емоцій та неймовірних вражень, - обіцяють організатори, адже вони вже мають багаторічний досвід. Чим дивуватимуть цьогоріч - запитаємо у гостей студії - Михайло Вовк, Президент Коломийського автоклубу, головний організатор фестивалю. Роман Кутя, комедійний дует "Дикі гуцули", організатор, голос та обличчя фестивалю. Василь Лабич - Голова ГО "Коломийські атракції", організатор, головний дизайнер фестивалю.
Щороку кількість запасів енергоносіїв значно зменшується, а їхня вартість постійно зростає. Така тенденція заставляє задуматися про використання енергозберігаючих технологій при будівництві нового чи реконструкції старого будинку та й загалом запроваджувати енергоощадні новинки на державному рівні. Як правильно використовувати енергію вітру, сонця та води і економити на цьому та ще й берегти природу. Про це поговоримо у програмі "Про все, крім політики".
Як та коли правильно обрізати й білити дерева, чи можна лісові породи висаджувати біля будинків, яким має бути ґрунт у саду та які добрива використовувати, чи реально купити на базарі якісні саджанці та як готувати саджанець до висадки, чи шкодить довкіллю вирубка лісів. На ці та інші питання дамо відповіді у програмі «Про все, крім політики».
2017 проголошений Роком пам’яті патріарха Йосифа Сліпого, згідно з рішенням Синоду Єпископів Української Греко-Католицької церкви, адже цьогоріч вшановуємо 125-ліття з дня народження Патріарха. «Патріарх Йосиф Сліпий – знайомий і незнаний». Наукові симпозіуми на таку тему проходить містами України. Про долю митрополита та його значення в історії говорили й в Одесі. Чи знає і чи сприймає цю церковну постать південь України. Про це ми запитаємо у нашого земляка отця, доктора Андрія Танасійчука, який є протосинкелом Одеського і Кримського екзархатів УГКЦ. Він сьогодні гість програми. А ще запитаємо про його нелегку працю. Отець Андрій захистив дві докторські дисертації. В Італії викладає у римському Папському Східному інституті, є керівником кафедри при Факультеті Канонічного Права у Венеції. Постійно з душпастирською місією відвідує українських емігрантів за кордоном.
Горимо. В прямому розумінні. Особливо це добре помітно ввечері, коли на нічному небі вогняна заграва: горять поля, а разом з тим все живе, що на цих полях є. І що найголовніше – палимо ми самі. Ніби прибираючи свої угіддя, завдаємо непоправної шкоди власному здоров’ю.Тонна тліючого листя виділяє 30 кілограмів чадного газу, при згорянні листя та рослин виділяються важкі метали, окис азоту й багато інших канцерогенних сполук. А така речовина як бензопірен може викликати ракові захворювання. Спалювання рештків рослин і опалого листя небезпечне ще й тим, що може перерости у неконтрольоване горіння.
На Коломийщині відновлюють руханку, яку ще з сотню років тому започаткував син Івана Франка - Петро. Це трихвилинна гімнастика, специфічний танець, який діти виконують під музику. Вправи добре впливають на організм та зміцнюють імунітет. Її свого часу навіть робили вояки УПА. Підручник з Франкової руханки віднайшов і нині намагається її відродити коломиянин Василь Козак. Про особливості шведської руханки він розкаже у програмі «Про все, крім політики».
Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 16 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!