Палітра

Щосуботи 19:40
Коломийщина – край поетів, композиторів, народних майстрів, артистів. Про їхнє життя  та творчість розповідає ця програма. Палітра  кольорів та почуттів для кращого пізнання самобутності нашої землі.

Попередні випуски

Чарівний голос, справжня українська врода, глибокий зміст. Наша землячка співачка Віталіна Одинська – героїня сьогоднішньої програми «Мистецька палітра».
Талановитий, щирий, відвертий, справжній патріот, а ще – писанкар зі світовим визнанням Олег Кіращук. Багатство орнаментів та оригінальну колористику його творінь ні з чим не сплутаєш. Навіть відомий дім моди «Gucci» використав його писанкові візерунки у одній зі своїх колекцій.
Мистецька палітра. Піккардійська терція
Мистецька палітра. Павло Табаков
До Меладзе хочуть всі, та потрапляють лише обрані. Серед таких унікальних і творчих особистостей уродженець Коломиї Святослав Лукинич.
Картини франківської художниці Тетяни Павлик милують око та зачіпають душу. Її акварелі можна читати, як поезію, чути, як музику і нескінченно пізнавати, як жінку. Про страх перед білим аркушем, акварелі і джерела натхнення Тетяни Павлик розповідаємо у "Мистецькій палітрі".
Вони молоді, дотепні та кмітливі. Команду КВН "Західний ґай" у Коломиї добре знають, особливо після нещодавнього успішного виступу на телевізійному проекті "Розсміши коміка".
Народний улюбленець, сміхованець Микола Кавацюк – герой «Мистецької палітри». Сьогодні поговоримо про гумор та лірику, з яких і складається життя артиста.
Андрій Малащук – один із найзагадковіших письменників Коломиї. Його твори друкували найпрестижніші альманахи та літературні журнали України, короткометражний фільм, знятий за його віршем, отримав спеціальну відзнаку на Міжнародному Лондонському фестивалі, а п'єсу поставив на сцені український аматорський театр в італійському місті Пізі. Про це та дещо більше – дізнайтеся у програмі «Мистецька палітра».
Сторінки: Поперед. 1 ... 3 4 5 6 7 ... 12 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!