Палітра

Щосуботи 19:40
Коломийщина – край поетів, композиторів, народних майстрів, артистів. Про їхнє життя  та творчість розповідає ця програма. Палітра  кольорів та почуттів для кращого пізнання самобутності нашої землі.

Попередні випуски

Яке мистецтво ми називаємо сучасним? Чи існує сучасне мистецтво в Україні? Які напрямки найпопулярніші серед вітчизняних митців? Про це розповімо у сьогоднішній програмі.
Наш сьогоднішній герой – піаніст зі світовим іменем. Це відомий майстер фортепіанної гри, переможець і лауреат численних міжнародних  конкурсів – Дмитро Онищенко. Класичну музику у його виконанні слухали поціновувачі академічного мистецтва в усіх куточках світу.
Наш сьогоднішній герой вважає, що закони видавничого бізнесу в Україні гальмують процес літературного генезису. Чи важко зараз початківцям на літературній ниві? Про це і не тільки ми поспілкувались з молодим письменником, коломиянином Остапом Соколюком.
Ім'я художника Миколи Семеняка відоме не лише в Україні. Його роботи, у стилі реалізму, просто зачаровують красою природи, адже відомий Микола Семеняк перш за все, як неперевершений майстер пейзажу. Він пройшов довгий шлях і знає, що для успіху лише одного таланту замало. Треба наполегливо, не покладаючи рук, працювати над удосконаленням таланту.
На початку 90-их років в Україні набули популярності вишиті хрестиком картини. Це не просте завдання, яке потребує витримки. Цих людей називають художники з голкою і ниткою. Вони вкладають всю душу у кожнісінький стібок на полотні. Тому часто називають свої творіння рідними дітьми, як і наша сьогоднішня героїня – майстриня Любов Цепла.
Мистецька палітра. "Коломийські представлення - 2015"
Мистецька палітра. Світлана Волощук
Мистецька палітра. Хор "Аксіос"
Джанні Девіс – співак, композитор, поет і продюсер із самого серця Італії - вічного міста Риму. Його авторський стиль - це поєднання романтизму і класики. У той же час Джанні дає нове життя і сучасне звучання напівзабутим «золотим» італійським хітам.
Сторінки: Поперед. 1 2 3 4 5 6 ... 12 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!