Палітра

Щосуботи 19:40
Коломийщина – край поетів, композиторів, народних майстрів, артистів. Про їхнє життя  та творчість розповідає ця програма. Палітра  кольорів та почуттів для кращого пізнання самобутності нашої землі.

Попередні випуски

У Коломиї виступали лауреати міжнародних музичних конкурсів Андрій Павлов та Валерія Шульга. Музичний дует DUO SONORO – це тандем скрипки та фортепіано. Виступали артисти на сцені дитячої музичної школи №1, в рамках фестивалю "Crescendo classic».
Мистецька палітра. Гумористичний театр "КУМ"
Великдень у Космачі - це Міжнародний фестиваль, який проводиться щороку у селі Космач Косівського району. Започаткували його у 2007 році. Серед основних завдань фестивалю - популяризація автентичної, традиційної української культури, пізнання свого народу, його історії, культури, традицій, звичаїв.
100 метрів творчості. Вже втретє у Коломиї під таким гаслом проводять фестиваль «Арт-візія». На один день головна вулиця міста перетворюється на справжню мистецьку галерею просто неба. Тут об’єднуються художники, майстри рукоділля, музиканти, актори та всі, кому не байдуже мистецтво. Дійство проводять тричі на рік, за ініціативи громадського об'єднання «Коломийські атракції».
У сьогоднішній програмі письменник, есеїст, «хрещений батько» та ідейник літературного явища «Станіславський феномен» Володимир Єшкілєв поділився своїми міркуваннями щодо сучасного літературного процесу в Україні.
Мистецька палітра. Гурт "Фіолет"
Мистецька палітра. Коломийська дитяча музична школа №1
Мистецька палітра. Василь Свищук
Національний колорит та мистецька атмосфера. У Коломиї відбувся перший відкритий фестиваль народної хореографії "Покутські витоки". Як виникла ідея та як тривала організація грандіозного дійства та саме свято національної культури – дивіться у сьогоднішній програмі.
Сторінки: Поперед. 1 2 3 4 5 ... 12 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!