Палітра

Щосуботи 19:40
Коломийщина – край поетів, композиторів, народних майстрів, артистів. Про їхнє життя  та творчість розповідає ця програма. Палітра  кольорів та почуттів для кращого пізнання самобутності нашої землі.

Попередні випуски

Мистецька палітра. Микола Губчук
"Crescendo classic". У Коломиї відбувся 10-ий конкурс-фестиваль академічної музики. До слова, у ювілейному святі взяло участь 100 музикантів, вихованці дитячої музичної школи №1. Впродовж тижня на розсуд компетентного журі вони виконували твори європейських та українських класиків.
Мистецька палітра. Вогняна скульптура
Ви дізнаєтесь про відродження бандури на Галичині, створення у Коломийській дитячій музичній школі класу бандури, його історію та сучасне життя.
Мистецька палітра. Степан Андріїшин
Мистецька палітра. Наталія Калініченко
Мистецька палітра. Очеретяний кіт
Народний аматорський вокальний колектив «Серпанок» відзначив 25-літній ювілей. Жіночий ансамбль працює при міському Палаці культури «Народний дім». «Серпанкові дівчата» є прикрасою усіх коломийських концертів. Більше про творчість колективу та його учасниць -дивіться у програмі «Палітра».
Галина Вінтоняк – член Національної спілки художників України та Коломийської асоціації митців, учасниця багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок. Твори художниці закуплені Міністерством культури та дирекцією художніх виставок Національної спілки художників України.
Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 12 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!