Місто кола — спадок предків

Неділя о 19:10, двічі на місяць
Коломиї майже 800 років. Це місто прекрасної архітектури, зі своєю культурою та видатними особистостями. Унікальні старі фото та відео архіви, історичні дослідження, розповіді про старовинні будівлі та їх  мешканців – усе це розповідає автор цього циклу, відомий краєзнавець та журналіст

Попередні випуски

Тарас Шевченко ніколи не ступав на земля Покуття, не відвідував і його столицю - Коломию, але сам дух поета, творчість вплинули на перебіг історичних подій, які призвели до незалежності України.
Новий фільм тележурналіста Василя Нагірного присвячений імператорській родині Габсбургів. Зокрема, перебування у Коломиї останнього цісаря імперії Карла та його сина Отто.
Мабуть, вперше автор у своїх телевізійних програмах звернувся до творчості відомих літераторів: Бруно Шульца, Захера Мазоха, Романа Іваничука. Вони писали на тему галицьких містечок.
Австрійські казарми у Коломиї проіснували понад 100 років. Про те, що відбувалося в них протягом століття, розповідає новий фільм тележурналіста Василя Нагірного.
Музей Гуцульщини та Покуття
Про те, як плем'я юдеїв оселилося в Коломиї, їхній побут, та «судний день» розповідає новий фільм тележурналіста Василя Нагірного, в телециклі «Місто Кола – спадок предків».
Місто кола Зима 2012
Новий телефільм журналіста Василя Нагірного заставить Вас поринути у дещо сентиментальний світ коломийської осені - несподіваний ракурс на буденні речі, в контексті з творіннями митців на осінню тематику.
Історія коломийської "сотки"
Сторінки: Поперед. 1 ... 3 4 5 6 7 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!