Місто кола — спадок предків

Неділя о 19:10, двічі на місяць
Коломиї майже 800 років. Це місто прекрасної архітектури, зі своєю культурою та видатними особистостями. Унікальні старі фото та відео архіви, історичні дослідження, розповіді про старовинні будівлі та їх  мешканців – усе це розповідає автор цього циклу, відомий краєзнавець та журналіст

Попередні випуски

Один із перших сиротинців в Україні було створено в Коломиї. Про його минуле, становлення та сьогодення - розповідає Василь Нагірний в програмі "Місто кола - спадок предків".
Цей фільм про співачку з Прикарпаття Ірину Яросевич (Богданську-Андерс). Тележурналіст Василь Нагірний зібрав історичні факти та біографію відомої колись в Європі прими сцени. Що поєднує її з Коломиєю - дивіться у програмі "Місто Кола - предки".
Коломийська щетинно-щіткова фабрика була монополістом на теренах краю протягом століття. Про її заснування, розвиток та занепад дивіться у новій програмі Василя Нагірного.
Василь Кархут
Історія коломийських фонтанів
Чверть століття тому Коломийська швейна фабрика була однією із лідерів промислових підприємств міста. Про її історію та сьогодення розповість тележурналіст Василь Нагірний.
Історія Коломийської школи №10
Історія, становлення та сучасність Коломийського драмтеатру.
Новий фільм журналіста Василя Нагірного розповідає про те, як коломийська державна школа деревного промислу стала політехнічним коледжем.
Сторінки: Поперед. 1 2 3 4 5 ... 7 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!