Місто кола — спадок предків

Неділя о 19:10, двічі на місяць
Коломиї майже 800 років. Це місто прекрасної архітектури, зі своєю культурою та видатними особистостями. Унікальні старі фото та відео архіви, історичні дослідження, розповіді про старовинні будівлі та їх  мешканців – усе це розповідає автор цього циклу, відомий краєзнавець та журналіст

Попередні випуски

Таємниці підземелля коломийської вулиці Івана Франка. Про це розповідає новий фільм журналіста Василя Нагірного, присвячений історії коломийських підвалів, у яких знайдено давні настінні написи арештантів різних окупаційних режимів.
Історія Коломийської лікарні
165-ий театральний сезон розпочинає Коломийський академічний обласний драматичний театр імені Івана Озаркевича, відкриття якого відбудеться на День міста 19 серпня. Про історію становлення театру, його найзнаменніші віхи розповідає новий фільм тележурналіста Василя Нагірного.
Цей фільм про коломийське середмістя, зокрема, про комплекс будівель, який віднедавна став візитівкою міста. Йдеться про квартал, у який гармонійно вписався музей Писанки, готель "Писанка" та ресторан "Гал-Прут". Пропонуємо здійснити віртуальну подорож в історичне минуле цих споруд. Гайда з тележурналістом і ведучим Василем Нагірним!
Історія Народного дому Коломиї
Коломийська дитяча музична школа №1 відзначила свій 90-літній ювілей. Про її історичні віхи, засновників, відомих випускників, славних наставників дивіться новий фільм журналіста Василя Нагірного.
В цьому будинку, на вулиці Коперніка у Коломиї протягом століття навчалися представника багатьох національностей, нині це загальноосвітня школа №8 імені Пушкіна. Про історію навчального закладу дивіться новий фільм тележурналіста Василя Нагірного.
Коломийський костел ордену отців-єзуїтів Іґнація Лойоли відомий з кінця XIX століття. Про його історію розповідає тележурналіст Василь Нагірний.
Коломийська школа №5 одна із найдавніших навчальних закладів міста, що складає величезний культурний пласт краю. Добрі традиції продовжують наші сучасники... Про це новий фільм члена НСЖУ Василя Нагірного.
Сторінки: Поперед. 1 ... 3 4 5 6 7

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!