Місто кола — спадок предків

Неділя о 19:10, двічі на місяць
Коломиї майже 800 років. Це місто прекрасної архітектури, зі своєю культурою та видатними особистостями. Унікальні старі фото та відео архіви, історичні дослідження, розповіді про старовинні будівлі та їх  мешканців – усе це розповідає автор цього циклу, відомий краєзнавець та журналіст

Попередні випуски

Місто кола Зима 2012
Новий телефільм журналіста Василя Нагірного заставить Вас поринути у дещо сентиментальний світ коломийської осені - несподіваний ракурс на буденні речі, в контексті з творіннями митців на осінню тематику.
Історія коломийської "сотки"
Таємниці підземелля коломийської вулиці Івана Франка. Про це розповідає новий фільм журналіста Василя Нагірного, присвячений історії коломийських підвалів, у яких знайдено давні настінні написи арештантів різних окупаційних режимів.
Історія Коломийської лікарні
165-ий театральний сезон розпочинає Коломийський академічний обласний драматичний театр імені Івана Озаркевича, відкриття якого відбудеться на День міста 19 серпня. Про історію становлення театру, його найзнаменніші віхи розповідає новий фільм тележурналіста Василя Нагірного.
Цей фільм про коломийське середмістя, зокрема, про комплекс будівель, який віднедавна став візитівкою міста. Йдеться про квартал, у який гармонійно вписався музей Писанки, готель "Писанка" та ресторан "Гал-Прут". Пропонуємо здійснити віртуальну подорож в історичне минуле цих споруд. Гайда з тележурналістом і ведучим Василем Нагірним!
Історія Народного дому Коломиї
Коломийська дитяча музична школа №1 відзначила свій 90-літній ювілей. Про її історичні віхи, засновників, відомих випускників, славних наставників дивіться новий фільм журналіста Василя Нагірного.
Сторінки: Поперед. 1 ... 3 4 5 6 7 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!