Місто кола — спадок предків

Неділя о 19:10, двічі на місяць
Коломиї майже 800 років. Це місто прекрасної архітектури, зі своєю культурою та видатними особистостями. Унікальні старі фото та відео архіви, історичні дослідження, розповіді про старовинні будівлі та їх  мешканців – усе це розповідає автор цього циклу, відомий краєзнавець та журналіст

Попередні випуски

Коломия. Бульвар Лесі Українки... Ця телевізійна розповідь про минуле та сучасне однієї із колоритних вулиць коломийського середмістя, з його імператорським променадом, численними окупаційними режимами, архітектурою, духовністю.
Приборкувачі шалених швидкостей
Коломийській школі №6 - 70 років!
"Я буду жити..." (Іван Франко)
Рекламне засилля й наше безсилля
Він міг народитися в Коломиї
Протиріччя подій Другої світової війни мають певний резонанс і до сьогодні. Про світлі і темні сторони формування української дивізії "Галичина" розповідає нова програма тележурналіста Василя Нагірного.
Один із перших сиротинців в Україні було створено в Коломиї. Про його минуле, становлення та сьогодення - розповідає Василь Нагірний в програмі "Місто кола - спадок предків".
Цей фільм про співачку з Прикарпаття Ірину Яросевич (Богданську-Андерс). Тележурналіст Василь Нагірний зібрав історичні факти та біографію відомої колись в Європі прими сцени. Що поєднує її з Коломиєю - дивіться у програмі "Місто Кола - предки".
Сторінки: Поперед. 1 2 3 4 5 ... 7 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!