Місто кола — спадок предків

Неділя о 19:10, двічі на місяць
Коломиї майже 800 років. Це місто прекрасної архітектури, зі своєю культурою та видатними особистостями. Унікальні старі фото та відео архіви, історичні дослідження, розповіді про старовинні будівлі та їх  мешканців – усе це розповідає автор цього циклу, відомий краєзнавець та журналіст

Попередні випуски

Тема масонства завше хвилювала уяву пересічного обивателя, створювала ореол таємничості, містики, особливо на наших теренах. Про загадкові символи й знаки в архітектурі давньої забудови Коломиї, забуті персоналії, ось чим насичений новий фільм тележурналіста Василя Нагірного з циклу "Місто кола - спадок предків".
Вечір у зимовій Коломиї...
Цвинтар розбитих ілюзій.
Фільм про давню й цікаву історію виробництва коломийського пива, його технологічні особливості, долі самих пивоварів Ви довідаєтеся у новому телепроекті журналіста Василя Нагірного, з циклу «Місто Кола – спадок предків».
У всі часи українці проявляли свій демократичний дух, вільнолюбність. Після часів козаччини, цей вельми революційний рух помітний в Галичині. Про те, як народні віча змінювали політичну ситуацію у краї, від найдавніших часів і до подій Євромайдану розповідає нова програма тележурналіста Василя Нагірного.
Дещо пафосні, але водночас такі ностальгічні й сентиментальні картинки минулого із часів радянських парадів, їхня об'єктивна оцінка, постануть перед вами на тлі осіннього покутського міста, які продемонструє вам тележурналіст Василь Нагірний.
Давню і цікаву історію має Коломийський ринок. Це нова режисерська праця Василя Нагірного з несподіваними ракурсами.
Цей фільм журналіста Василя Нагірного розповідає про основи спортивних товариств Коломиї та їхні метаморфози.
Лазні коломийські.
Сторінки: Поперед. 1 ... 3 4 5 6 7 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 По стор.

Коментарі відсутні. Будьте першими!