Європейські мандрівки


Попередні випуски

Швайцарія
Польське село Гнєвіно, добре відоме на Прикарпатті, зокрема і в Коломиї, незважаючи на те, що розташоване воно за добру тисячу кілометрів звідси, в краю, який називається Помор'я. Сюди на основі партнерських відносин прибула група коломиян, в складі якої був тележурналіст Василь Нагірний.
Про сьогодення та про трагічне минуле одного із найкращих міст Європи - Дрездена розповідає нова телепрограма автора і журналіста Василя Нагірного. Він нещодавно повернувся з робочої поїздки Європою.
Подєбради — курортне місто в Чехії в Полабській низовині на березі ріки Ельби, за 50 км від Праги. Знаменитий Подєбрадським замком та своїми мінеральними джерелами.
Перебуваючи у столиці Чехії Василь Нагірний вирішив зафільмувати саме стару частину міста, надати їй загадковості і, навіть, містики. Що з того вийшло - дивіться далі.
У чеському місті Брандесі над Лабою – Стара Болеслав проводилося величне театралізоване дійство "Аудієнція у цісаря Карла I", та відзначення в цьому місті 200-річчя зустрічі трьох європейських монархів, які утворили антинаполеонівську коаліцію. Тележурналіст Василь Нагірний пропонує до перегляду новий фільм про ті історичні події.
Причиною появи цього фільму стала книжка "Швайцарія", яку у міжвоєнний період минулого століття написала коломийський журналіст і українська громадська діячка Олена Кисівська. Події фільму перегукуються з тими, які описує наша краянка. Автор стрічки Василь Нагірний пройшов місцями відомої дослідниці минулого віку і спробував передати власні враження через призму камери.
Берлін
Вроцлав
Сторінки: 1 2 Наступна

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!