Герої сучасної війни

Герої сучасної війни

Попередні випуски

«Герої сучасної війни. Спогади про Дебальцеве»
"Герої сучасної війни" Віктор Бойко
Володимир Костюк похований у Коломиї на Алеї Слави. Отримав орден “За мужність” третього ступеня та звання Почесний громадянин Коломиї посмертно.
Два роки тому під час виконання бойового завдання у зоні бойових дій загинув підполковник Збройних сил України, коломийнин Сергій Лисенко. Він був у складі розвідгрупи, якій наказали врятувати пілотів збитого літака поблизу міста Сніжне. У бою терористи вбили вісьмох українських військових, трьох взяли у полон. Серед убитих був і Сергій Лисенко.
"Герої сучасної війни" (22.07.16)
У ніч з 13 на 14 червня 2014 року під час посадки в аеропорту Луганськ терористи підбили військово-транспортний літак Повітряних Сил ЗСУ Іл-76, на борту якого перебували 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської бригади та 9 членів екіпажу. Всі загинули. Серед них був і коломиянин, старший лейтенант Олександр Козолій.
Друг «Хорват» та друг «Італієць» розповідають про реорганізацію ДУК «Правий сектор», його діяльність в різних областях нашої держави. Говорять про участь ПС у бойових діях на Сході, а також про мету і результати блокади Криму, керівником якої є друг «Хорват».
Галина Досин поспілкувалася з капітаном Сергієм Бойком, псевдо «Батя». На долю 42-річного коломиянина випало чимало – він втратив багатьох побратимів та побував у ворожому полоні. В один момент вже вирішив пустити собі кулю, аби не стати жертвою для бойовиків... Як професійний військовий запевняє - ми не воюємо зі звичайними сепаратистами, нам протистоїть потужна російська армія. Якби не було їхньої підтримки - Україну очистили б від нечисті за тиждень, - розповідає Сергій.
Сторінки: 1

Коментарі

Ваше имя
Введiть символи з малюнка

Сторінки: 1 Всі

Коментарі відсутні. Будьте першими!