Повідомте нас про важливе
Повернутись до всiх новин

Новини Коломийщини RSS RSS

Фотохудожник Ярема Проців презентував 55 полотен із зображенням Коломиї
17.03.2017
Фотопейзажі Яреми Проціва прикрасили виставкові зали Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. Персональну виставку фоторобіт присвятили прийдешньому ювілею митця. Кількість робіт – символічна: 55 фотополотен. На них – околиці Коломиї. Фіксував митець життя природи міста впродовж останніх п’яти років.
0 1199
У Коломиї розпочинають ремонтувати деякі дороги та тротуари. Лагодити будуть як і те що розпочали минулоріч, а ще візьмуться і за нові об’єкти. Першочергово ремонтуватимуть вулиці Міцкевича та Моцарта. Відновлюватимуть і під’їзні шляхи біля багатоквартирок на Мазепи, Богуна та Леонтовича. Повідомив міський голова Ігор Слюзар.
0 1643
Турківський басейн працюватиме, а секція плавання районної ДЮСШ діятиме при одній із трьох спортивних шкіл міста. Таке рішення прийняли, адже більшість дітей, які відвідують плавання, мешканці Коломиї, - пояснив виконувач обов’язків начальника управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації Олег Дем’янюк під час наради з питань фізичної культури та спорту. Після створення П'ядицької ОТГ басейн перейшов у комунальну власність громади. Фінансуватимуть його вже з бюджету громади. Тренери та обслуговуючий персонал теж обійматимуть відповідні посади, та вже в громаді. Секція плавання районної ДЮСШ діятиме при одній із трьох спортивних шкіл міста. Таке рішення прийняли, адже більшість дітей, які відвідують плавання, мешканці Коломиї, - пояснює виконувач обов’язків начальника управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації Олег Дем’янюк. І на сесії Коломийської міської ради це рішення затвердили. При другій ДЮСШ діятиме секція плавання. Окрім коломийських дітей, у турківському басейні вільно відвідуватимуть заняття діти з району та об'єднаних громад в рамках занять фізичним вихованням. Батьки втішені, що ситуація вирішилась саме таким чином: однак все ж хочуть, аби надалі діти не ставали заручниками паперових тяганин. Після обговорення найгострішого питання  працівники спортивної галузі заслуховують інформацію про продовження реалізації проекту японського посольства в Україні. Це програма передбачає отримання коштів для неприбуткових організацій – у галузі спорту, медицини, освіти. Єдина умова – 20 відсотків співфінансування. Також під час наради підбили підсумки роботи вчителів фізичної культури, обговорили проведення шкільного турніру «шкіряний м’яч» та роботу фізкультурно-спортивного товариства "Колос".
0 1239
У Коломиї вперше відбувся районний конкурс виконавської майстерності. Понад 50 учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів району демонстрували музичні таланти. Компетентне журі визначило найкращих у трьох вікових категоріях. Власне, переможці виступатимуть вже на обласному конкурсі виконавців. Районний конкурс виконавської майстерності організовують вперше. За ініціативи відділу культури Коломийської РДА. До цього року такі конкурси проводили між учнями фортепіанних відділів шкіл району, однак тепер вирішили – вихованці усіх напрямків не менш талановиті та можуть достойно продемонструвати свої вміння, - ділиться начальник відділу культури Коломийської РДА Людмила Федор. На сьогодні в Коломийському районі працює 6 початкових спеціалізованих мистецьких закладів. У Печеніжині, Гвіздці, Турці, Нижньому Вербіжі, Коршеві та Отинії. Незважаючи на те, що деякі з них уже працюють в об'єднаних громадах, та все ж культурні зв'язки є міцними і до нині, - каже Людмила Федор. Звання найкращих виборювали понад 50 конкурсантів. Кожен підготував на розсуд компетентного журі три музичні твори. Компетентне журі обрало найкращих музикантів у трьох вікових категоріях. Саме вони представлять Коломийський район на обласному конкурсі виконавської майстерності. Присвятили конкурс виконавської майстерності 175-ій річниці з дня народження Миколи Лисенка.
0 792
Напередодні професійного свята коломийські комунальники взяли участь у спартакіаді. Змагалися у "Локомотиві" в шести видах спорту. За перші місця команди-переможниці отримають по тисячі гривень. Організатори передбачили ще два спеціальні призи від міського голови та заступника – це побутова техніка. "Комунальну спартакіаду" в Коломиї не проводили вже 5 років. Цьогорічну - заступник міського голови Коломиї Богдан Федорук, який відповідає за цей напрямок роботи, називає особливою. Він особисто проконтролював, аби у змаганнях взяли участь тільки працівники комунальної служби і жодних сторонніх осіб. Роман Магдій та Роман Тепчук – ті люди, котрих коломияни завжди раді бачити на вулицях міста. Це фахівці комунальної служби, а саме майстри-дорожники з Полігон-екології. Їхні основні обов'язки – класти асфальт та ремонтувати наші автошляхи. Чоловіки своєю роботою задоволені. Кажуть, праця нелегка та відповідальна, але зарплату вже мають непогану - отримують 4-5 тисяч гривень. Напередодні професійного свята із задоволенням взяли участь у спартакіаді. Кажуть, коли на роботі менш-більш стабільно, то можна й спортом займатися із задоволенням. У спартакіаді взяли представники усіх підприємств служби. Це працівники Полігон-екології, водоканалу, Житлоінфоцентру, ритуальної служби, продовольчого ринку, Теплосервісу, муніципальної служби. Змагалися у 6-ти видах спорту – міні-футбол, теніс, жим лежачи, армреслінг, перетягування канату та шахи. У результаті змагань, у футболі та перетягуванні канату перше місце виборов водоканал, армреслінг і теніс - переможець Житлоінфоцентр, жим лежачи – муніципальна дружина, шахи Коломиятеплосервіс. За перше місце підприємства - переможці отримають по тисячі гривень. Організатори передбачили ще два спеціальні призи від міського голови Ігоря Слюзара та заступника Богдана Федорука у жимі лежачи та армреслінгу – побутова техніка. Її отримають муніципальна служба та Житлоінфоцентр.
0 670
Коломийське міське управління праці й соцзахисту стало Департаментом 16.03.2017
35-річчя відзначила Коломийська дитяча музична школа №2 імені Галини Грабець 16.03.2017
У Коломиї відкрили виставку творів Михайла Біласа та Ганни Вінтоняк 16.03.2017
Мешканець Коломийщини колекціонує сміття та звозить непотріб на власне подвір'я 15.03.2017
Лише 9 депутатів Коломийської міськради не мають потенційного конфлікту інтересів 15.03.2017
16 березня відбудеться прямий ефір з Володимиром Бойцаном 15.03.2017
Коломияни перед Великоднем мають можливість створити свою писанку 15.03.2017
Архів новин

В цей самий час

Новини партнерів

Loading...